-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Głowica drukująca 81 DesignJet: czarny pigmentowy i moduł czyszczenia głowicy
SKU: 0000042270
EAN: 0025184252625
Kod producenta: C4950A
HP Głowica drukująca 81 DesignJet: czarny pigmentowy i moduł czyszczenia głowicy, HP Designjet 5000, 5000ps, 5500 and 5500ps Printers, Czarny, C4950A, Singapur, 35,6 mm, 114,3 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP Designjet 5000, 5000ps, 5500 and 5500ps Printers |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | C4950A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Szerokość produktu | 35,6 mm |
| Głębokość produktu | 114,3 mm |
| Wysokość produktu | 264,2 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 264 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 110 szt. |
| Produktów na palecie | 1100 szt. |
| Waga brutto palety | 290,3 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1001 x 1410 x 1113 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1001 x 1410 x 1113 mm |
| Zawartość opakowania | Głowica drukująca; Wkład czyszczący do głowicy drukującej; |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Głowica drukująca 81 DesignJet: czarny pigmentowy i moduł czyszczenia głowicy, HP Designjet 5000, 5000ps, 5500 and 5500ps Printers, Czarny, C4950A, Singapur, 35,6 mm, 114,3 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Canon PFI-5100 PM nabój z tuszem 1 szt....
Canon PFI-5100 PM, Magenta fotograficzna, 14,4 ml, 1 szt., Jednopak
Zebra Service
KYOCERA TK-5280Y kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-5280Y, 11000 stron(y), Żółty, 1 szt.
Xerox alternativní INK pro Epson T1304...
Xerox alternativní INK pro Epson T1304 (C13T13044010), Epson Stylus SX525WD/SX620FW, Stylus Office BX320 (Yellow, 18ml)
Epson 250 Violin Claria Photo HD nabój z tuszem...
Epson 250 Violin Claria Photo HD, Wysoka (XL) wydajność, Jasna magenta, 5,9 ml, 1 szt., Jednopak
Epson LK-6BWJ Czarny, Biały
Epson LK-6BWJ, Czarny, Biały, Termotransferowy, Matowy, 2,4 cm
HP Zestaw pojemników na zszywacze
HP Zestaw pojemników na zszywacze, 3000 zszywek, Biznes