-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy jasny purpurowy 680 ml
SKU: 0000042269
EAN: 0025184252618
Kod producenta: C4935A
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy jasny purpurowy 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Jasna magenta |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 680 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C4935A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 559 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Waga produktu | 39 g |
| Szerokość opakowania | 114,3 mm |
| Głębokość opakowania | 559 mm |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 950 g |
| Produktów na palecie | 600 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 703 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 10,5 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 10,5 kg (23.2 funtów) |
| Wymiary palety | 990,6 x 1277,6 x 1183,6 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1278 x 991 x 1184 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Jasna magenta
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy jasny purpurowy 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
OKI Czarny toner...
Xerox 006R03258 kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox 006R03258, 15000 stron(y), 15000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
iiyama UC CAM120ULB-1 kamera do...
iiyama UC CAM120ULB-1, 12 MP, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 px, 30 fps, 120°, 5x
Zebra protection soft case
Brother TN-242CMY kaseta z tonerem 1 szt....
Brother TN-242CMY, 1400 stron(y), Cyjan, Purpurowy, Żółty, 1 szt.
Brother TN-326M kaseta z tonerem 1 szt....
Brother TN-326M, 3500 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Zebra tisková hlava Pax/Xi-series, 8 dots/mm...
OWA Armor toner pro KONICA MINOLTA...
Canon PG-40 / CL-41 nabój z tuszem 2 szt....
Canon PG-40 / CL-41, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 16 ml, 12 ml, 2 szt., Multipak