-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy błękitny 680 ml
SKU: 0000042265
EAN: 0025184252571
Kod producenta: C4931A
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy błękitny 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 680 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C4931A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 55,9 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 950 g |
| Szerokość brutto palety | 127,8 cm |
| Długość brutto palety | 99,1 cm |
| Wysokość brutto palety | 118,4 cm |
| Produktów na palecie | 600 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 703 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 284,5 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 256,5 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 330,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ciężar opakowania | 270 g |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 10,5 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 10,5 kg (23.2 funtów) |
| Wymiary palety | 1278 x 991 x 1184 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1278 x 991 x 1184 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy błękitny 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP Oryginalny czarny tusz 303
HP Oryginalny czarny tusz 303, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 200 stron(y), 1 szt.
Lexmark 74C2SM0 kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark 74C2SM0, 7000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Zebra service, Oneautoe Select, 3 years
Stygian alt. toner HP CE410X black No. HP305X...
OWA Armor toner pro HP Color Laserjet 3500,...
HP Błękitny wkład atramentowy 727 DesignJet 300 ml
HP Błękitny wkład atramentowy 727 DesignJet 300 ml, Atrament barwnikowy, 300 ml, 1 szt.
Xerox alternativní toner Epson S051158 pro...
HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 991X...
HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 991X PageWide o dużej pojemności, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 20000 ml, 20000 stron(y), 1 szt.
HP 655 oryginalny wkład atramentowy Ink...
HP 655 oryginalny wkład atramentowy Ink Advantage czarny, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 550 stron(y), 1 szt.