HP 5PN63A bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
HP 5PN63A, Oryginalny, HP, HP Color LaserJet Managed MFP E78223dn, HP Color LaserJet Managed MFP E78223a, HP Color LaserJet..., 1 szt., 400000 stron(y), Druk laserowy
SKU: 0000042263
EAN: 0882780600805
Kod producenta: C4837A
HP 11 oryginalny wkład atramentowy purpurowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 28 ml, 2000 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 11: HP Business Inkjet 1100, 1200, 2300, 2600, 2800 HP DesignJet 100plus, 110plus Printer , 111 HP OfficeJet 9110, 9120, 9130 HP OfficeJet Pro K850 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Purpurowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 28 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 2000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C4837A |
| Ilość | 1 szt. |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 116,8 mm |
| Głębokość produktu | 26,4 mm |
| Wysokość produktu | 157,5 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Szerokość opakowania | 109 mm |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Wysokość opakowania | 142 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Waga brutto palety | 454,09 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Ink cartridge |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 50 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 4,9 g |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1930,4 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 11 oryginalny wkład atramentowy purpurowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 28 ml, 2000 stron(y), 1 szt.
HP 5PN63A, Oryginalny, HP, HP Color LaserJet Managed MFP E78223dn, HP Color LaserJet Managed MFP E78223a, HP Color LaserJet..., 1 szt., 400000 stron(y), Druk laserowy
HP 745 300-ml DesignJet Matte Black Ink Cartridge, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, Tusz na bazie pigmentu, 300 ml, 1 szt.
Everyday 006R04232, 2300 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Xerox alternativní INK pro DJ 5150,5550,OfficeJet 6110,4110 (17ml) Photo colour(C6658AE)
KYOCERA TK-1130, 3000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Xerox alternativní INK CLI-571 bk XL pro Canon Pixma MG5750 (13ml, photoblack) - Allprint
KYOCERA PF-4110, Biały, 1 szt.
Xerox alternativní INK Twinpack HP 950XL 2x CN045A pro Officejet Pro 8100 / 8600 e-All-in-One (2x 77ml, black)
Epson Frog Wkład atramentowy Gloss Optimizer T0540 Ultra Chrome Hi-Gloss, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
Xerox alternativní válcová jednotka Canon CEXV34Y pro IR C2020 / 2030 (19000 str, yellow) - Allprint