Epson Yellow XL Ink Supply Unit
Epson Yellow XL Ink Supply Unit, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 192,4 ml, 22000 stron(y), 1 szt.
SKU: 0000042243
EAN: 0829160101484
Kod producenta: Q3985A
HP Q3985A, Laser, Japonia, HP, HP LaserJet 5550, Biznes, 20 - 80%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Technologia druku | Laser |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 5550 |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 25 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 661 mm |
| Głębokość opakowania | 308 mm |
| Wysokość opakowania | 324 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
| Ilość | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q3985A, Laser, Japonia, HP, HP LaserJet 5550, Biznes, 20 - 80%
Epson Yellow XL Ink Supply Unit, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 192,4 ml, 22000 stron(y), 1 szt.
HP 53X oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet XL, 7000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Epson Premium Matte Label - Continuous Roll: 102mm x 35m, Matowy, 163 g/m², 1 szt., 113 mm, 108 mm, 113 mm
HP 126A oryginalny wkład z purpurowym tonerem LaserJet, 1000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Xerox 003R99739, 11600 stron(y), 11600 stron(y), Purpurowy