Kamera internetowa zapewniająca obraz w rozdzielczości Full HD, opcje automatycznego wyciszenia mikrofonu i redukcji szumów podczas rozmów wideo.

Zrób dobre wrażenie podczas ważnej konferencji internetowej lub połącz się z bliskimi dzięki wideo w jakości Full HD i ulepszonej jakości połączeń! Creative Live! Cam Sync 1080p V2 jest o mniejsza od swojego poprzednika i została wzbogacona o ulepszone mikrofony, które zapewniają lepszą jakość głosu i bardziej naturalne brzmienie. Kamera została także wyposażona w najnowszą innowację - zestaw SmartComms Kit, czyli szereg funkcji inteligentnej komunikacji zaprojektowanych w celu uproszczenia sposobu prowadzenia rozmów online, co pozwoli Ci na bardziej efektywną i mniej kłopotliwą komunikację.

Bądź gotów na rozmowy wideo, lekcje online czy wywiady internetowe (nawet te niezapowiedziane)! Creative Live! Cam Sync 1080p V2 jest zgodna ze standardem UVC i działa z większością popularnych aplikacji do prowadzenia wideokonferencji - wystarczy ją podłączyć i pokazać się z jak najlepszej strony!

Rozmawiaj swobodnie dzięki funkcji automatycznego wyciszenia.
Gdy podczas spotkania na Zoomie niespodziewanie przyjdzie Twoja kolej, by zabrać głos, przełączenie się na odpowiedni ekran i wyłączenie funkcji wyciszenia może zająć trochę czasu, a tym samym może Cię speszyć. Podczas rozmów wideo, kiedy wszyscy mogą patrzeć na siebie z bliska, każdy grymas na twarzy będzie widoczny dla wszystkich uczestników rozmowy. Aby uniknąć takich niekomfortowych sytuacji, a w przypadku nauczycieli - mieć wolne ręce podczas prowadzenia lekcji online, opracowaliśmy funkcję VoiceDetect.

VoiceDetect kontroluje stan wyciszenia poprzez wykrywanie głosu podczas mowy. Mikrofon kamery internetowej zostaje wyciszony automatycznie po tym, jak przestajesz mówić, i włącza się natychmiast, gdy zaczynasz wypowiedź. Nie ma potrzeby włączania żadnych przycisków, czy to na mikrofonie czy w aplikacji. Dzięki temu wyglądasz profesjonalnie i jesteś dobrze przygotowany przez cały czas trwania spotkania, a tym samym możesz skupić się na tym, co masz do przekazania.

Daj się słyszeć wyraźnie dzięki redukcji szumów.
Dlaczego zawsze kiedy właśnie masz rozpocząć prezentację podczas wideokonferencji sąsiad zaczyna odkurzać lub kosić trawnik? Nie masz wpływu na jego zachowanie, ale z pewnością możesz pozbyć się odgłosów w tle dzięki funkcji NoiseClean-out. NoiseClean-out* wykrywa szumy statyczne i eliminuje je, dzięki czemu współpracownicy słyszą Twoją wypowiedź wyraźnie.

*Funkcja NoiseClean-out sprawdza się najlepiej w przypadku hałasów z tła, takich jak wentylatory, klimatyzatory, oczyszczacze powietrza, nawilżacze, odkurzacze, suszarki, golarki elektryczne, a nawet kosiarki do trawy.

Bądź gotowy. Natychmiast.
Kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2 jest zgodna ze standardem UVC. To oznacza, że urządzenie nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników i jest kompatybilne ze wszystkimi laptopami i komputerami z zainstalowanymi systemami macOS i Windows.

Wystarczy podłączyć ją do dostępnego portu USB-A w komputerze, a zacznie działać natychmiast! Kamera współpracuje także z większością popularnych aplikacji do konferencji wideo, takich jak m.in. Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet czy Facebook Messenger, dzięki czemu można ją szybko skonfigurować i być gotowym na niezapowiedziane spotkania online.

Daj się dobrze słyszeć.
Kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2 ma także dwa ulepszone wbudowane mikrofony, które pozwalają jeszcze dokładniej odbierać dźwięki. Dzięki temu głos brzmi bardziej naturalnie podczas rozmowy wideo. Niezależnie od tego, czy używasz kamery internetowej do pracy, podczas strumieniowania czy rozmów z babcią, Twój głos będzie brzmiał naturalnie i wyraźnie, prawie tak, jak w trakcie konwersacji twarzą w twarz.

Najwyższej jakości połączenie.
To prawda, że liczy się pierwsze wrażenie. Jakość połączenia wideo może naprawdę zepsuć spotkanie. Większość wbudowanych w laptopy kamer internetowych cechuje słabej jakości, rozmazany, pozbawiony kolorów i detali obraz. Kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2 zapewnia wideo w rozdzielczości Full HD z szybkością 1080p / 30 kl./s, dzięki czemu możesz wywrzeć dobre wrażenie i zjednać sobie klientów i przełożonych. Kamera internetowa gwarantuje lepszą jakość obrazu, który jest tym samym bardziej naturalny i wyraźny, pokazując Cię z najbardziej profesjonalnej strony.

Perfekcyjne kadrowanie.

Gdy łączysz się na żywo dzięki kamerze Creative Live! Cam Sync 1080p V2, pole widzenia 77° zapewnia idealny obraz Ciebie i odrobinę Twojego otoczenia. Dzięki temu powstaje perfekcyjny kadr, który ułatwia innym utrzymanie z Tobą kontaktu wzrokowego i umożliwia prowadzenie bardziej zajmujących rozmów, zwłaszcza podczas sesji burzy mózgów.

Wiele opcji montażu.
Większość kamer internetowych w laptopach jest umieszczona zbyt nisko, przez co nie prezentujemy się najlepiej, gdyż kamera jest skierowana poniżej wysokości naszego podbródka. Creative Live! Cam Sync 1080p V2 umożliwia obrót o 360° w poziomie i pochylenie o 30° w pionie, dzięki czemu można łatwo ustawić kamerę pod odpowiednim kątem. W zestawie znajdziemy także uniwersalny zaczep, który umożliwia stabilne zamocowanie kamery do każdego laptopa lub monitora, oraz płytkę montażową, dzięki czemu kamerę można przymocować do dowolnego uniwersalnego statywu.

Opis

Gwarancja normalna
24
Rozdzielczość
Full HD 1080p
Wymiary
83 × 58 × 60 mm
Waga
96 g
100
Pozostałe parametry
2 GB pamięci RAM
4 GB pamięci RAM
AMD lub inna w 100% zgodna
Chrome OS:
Chrome OS w wersji 56 lub nowszy (od wersji z 2017 r.)
Dostępny port USB-A
Dostępny port USB 2.0 / USB 3.0
Dostępny port USB: wymaga wolnego portu USB-A
Format zapisywanego obrazu: BMP/JPG
Kamera internetowa:
MAC:
MacOS 10.14 lub nowszy
Minimum 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Oprogramowanie sprzętowe w wersji 10 lub nowszej
Płyta główna Intel
Pole widzenia: 77° po przekątnej
Procesor Intel Core lub równoważny procesor AMD Ryzen
Redukcja migotania: 50 Hz lub 60 Hz
System operacyjny Microsoft Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej
Windows:
Wymagania systemowe:
Xbox One X/S:
Zasięg zbierania dźwięku: 500 mm / 50 cm do nieskończoności. Optymalny zasięg: 600 mm / 60 cm
zgodna z systemami operacyjnymi obsługującymi UVC
Interfejs
USB
Kolor
Czarny
Matryca
Matryca Full HD (1920 × 1080) 2 Mpx
Technologia matrycy: CMOS
Akcesoria w zestawie
1 broszura z informacjami na temat zestawu SmartComms
1 kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2
1 skrócona instrukcja obsługi
Szerokość
105 mm
Cechy i funkcje
wbudowany mikrofon
Wysokość
60 mm
Głębokość
65 mm
Liczba klatek na sekundę
30
Kierunkowość mikrofonu
Wielokierunkowy
Obsługiwane systemy operacyjne macOS
Mac OS X 10.12 Sierra
Mac OS X 10.13 High Sierra
Mac OS X 10.14 Mojave
Mac OS X 10.14 lub nowszy
Mac OS X 10.15 Catalina
Mac OS X 10.15.3 Catalina
Mac OS X 11.0 Big Sur
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 7
Windows 7 Enterprise
Windows 7 Enterprise x64
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Basic x64
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Home Premium x64
Windows 7 Professional
Windows 7 Professional x64
Windows 7 Starter
Windows 7 Starter x64
Windows 7 Ultimate
Windows 7 Ultimate x64
Windows 7 x64
Windows 8
Windows 8 Enterprise
Windows 8 Enterprise x64
Windows 8 Pro
Windows 8 Professional
Windows 8 Pro x64
Windows 8 x64
Windows 8.1
Windows 8.1 Enterprise
Windows 8.1 Enterprise x64
Windows 8.1 Pro
Windows 8.1 Pro x64
Windows 8.1 x64
Windows 10
Windows 10 Education
Windows 10 Education x64
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Enterprise x64
Windows 10 Home
Windows 10 Home x64
Windows 10 IOT Core
Windows 10 IoT Enterprise
Windows 10 Pro
Windows 10 Pro x64
Windows 10 x64
Windows RT 8.1
Wbudowany mikrofon
Tak
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące
Długość kabla
1,5 m
Typ mocowania
Klips/Stojak
Zakres temperatury
-10 - 40 °C
Obsługiwany typ USB
USB Typu-A
Kąt pochylenia
30°

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kamera internetowa Live Cam Sync 1080 V2

Maximum web camera resolution:2.0 Mpix; Microphone

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: