SSD USB3.2 1TB EXT./LSL400S001T-RNBNG LEXAR
Seria SSD Professional Go Portable | 1TB | USB 3.2 | Material 1000 MB/ sek | Model tunera 1050 MB/ sek
SKU: 0000042227
EAN: 8719706027113
Kod producenta: ZA250NM1A002
Seagate IronWolf 125, 250 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 250 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | NAS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 540 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 90000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Współczynnik TBW | 300 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Maksymalne zużycie mocy | 2,3 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,11 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
| Głębokość produktu | 100,3 mm |
| Wysokość produktu | 7,1 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość opakowania | 109 mm |
| Głębokość opakowania | 24 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 216 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 292 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 153 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 140 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,2 kg |
Opis
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate IronWolf 125, 250 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
Seria SSD Professional Go Portable | 1TB | USB 3.2 | Material 1000 MB/ sek | Model tunera 1050 MB/ sek
ADATA Ultimate SU650, 240 GB, 2.5", 6 Gbit/s
Silicon Power SP500GBP34UD7005, 500 GB, M.2, 3400 MB/s
ADATA Legend 750, 500 GB, M.2, 3350 MB/s
GIGABYTE AORUS Gen4 7300, 2 TB, M.2, 7300 MB/s
DELL 345-BDSG, 1,92 TB, 2.5", 6 Gbit/s