-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate IronWolf 125 2.5" 4000 GB Serial ATA III 3D TLC
SKU: 0000042225
EAN: 8719706027151
Kod producenta: ZA4000NM1A002
Seagate IronWolf 125, 4000 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 4000 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 540 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 90000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Współczynnik TBW | 5600 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,14 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
| Głębokość produktu | 100,3 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Opis
- Gwarancja normalna
- 60
- Waga
- 50
- Kolor
- Nie dotyczy
- Model
- IronWolf 125
- Pojemność dysku
- 4
- Format szerokości
- 2,5\'\' (SFF)
- Interfejs dysku
- SATA III - 6 Gb/s
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Przeznaczenie
- Serwer/stacja robocza
- Typ dysku
- SSD
- Prędkość zapisu
- 540
- Prędkość odczytu
- 560
- Typ pamięci
- 3D TLC
- Szerokość
- 70.1
- Wysokość
- 7.1
- Głębokość
- 100.35
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 90
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 95
- NVMe
- Nie
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- Serial ATA III
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- 2.5"
- Pojemność pamięci SSD
- 4000 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate IronWolf 125, 4000 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Seagate One Touch HUB zewnętrzny dysk twarde 10...
ICY BOX IB-3640SU3 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)...
ICY BOX IB-3640SU3, HDD, SATA, 3.5", USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B, 5 Gbit/s, Czarny
Seagate Barracuda Pro 2.5" 500 GB Serial ATA III
Seagate Barracuda Pro, 2.5", 500 GB, 7200 RPM
Dahua Technology Lite NVR4204-P-4KS2 1U Czarny
Dahua Technology Lite NVR4204-P-4KS2, 4 kan., 3840 x 2160 px, 3840x2160, 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768, 20000 Kbit/s, 128 użyt., H.264, H.265
TRANSCEND ESD310P 1TB External SSD USB 10Gbps...
Gigabyte GP-AG4500G urządzenie SSD M.2 500 GB...
Gigabyte GP-AG4500G, 500 GB, M.2, 5000 MB/s
TOSHIBA Canvio Gaming 2TB 2.5inch USB 3.2...
DELL 345-BEBH urządzenie SSD 2.5" 480 GB Serial...
DELL 345-BEBH, 480 GB, 2.5", 6 Gbit/s