-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate IronWolf 125 2.5" 2000 GB Serial ATA III 3D TLC
SKU: 0000042224
EAN: 8719706027144
Kod producenta: ZA2000NM1A002
Seagate IronWolf 125, 2000 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 2000 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 540 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 90000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Współczynnik TBW | 2800 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,14 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
| Głębokość produktu | 100,3 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Opis
- Gwarancja normalna
- 60
- Waga
- 50
- Kolor
- Nie dotyczy
- Model
- IronWolf 125
- Pojemność dysku
- 2
- Format szerokości
- 2,5\'\' (SFF)
- Interfejs dysku
- SATA III - 6 Gb/s
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Przeznaczenie
- Serwer/stacja robocza
- Typ dysku
- SSD
- Prędkość zapisu
- 540
- Prędkość odczytu
- 560
- Typ pamięci
- 3D TLC
- Szerokość
- 70.1
- Wysokość
- 7.1
- Głębokość
- 100.35
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 90
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 95
- NVMe
- Nie
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- Serial ATA III
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- 2.5"
- Pojemność pamięci SSD
- 2000 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate IronWolf 125, 2000 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Seagate IronWolf Pro ST28000NT000 dysk twardy...
Seagate IronWolf Pro ST28000NT000, 28 TB, 7200 RPM, 512 MB, 3.5", Serial ATA III
WD Elements Portable 1,5TB Ext. 2.5" USB3.0, Black
Toshiba 600GB SAS 2.5"
Toshiba 600GB SAS, 2.5", 600 GB, 10500 RPM
ICY BOX IB-3805-C31 Obudowa HDD Czarny 3.5"
ICY BOX IB-3805-C31, Obudowa HDD, 3.5", SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III, 10 Gbit/s, Hot-swap, Czarny
Dysk HDD WD Red WD10JFCX (1 TB , 2.5", SATA, 16...
Seagate ZP2000GM3A014 urządzenie SSD M.2 2 TB...
Seagate ZP2000GM3A014, 2 TB, M.2, 7300 MB/s
Lenovo 4XB7A83970 dysk twardy 2,4 TB 10000 RPM...
Lenovo 4XB7A83970, 2,4 TB, 10000 RPM, 2.5", SAS
ICY BOX IB-182AMU3 Obudowa SSD Czarny 2.5"
ICY BOX IB-182AMU3, Obudowa SSD, 2.5", Serial ATA III, 5 Gbit/s, Hot-swap, Czarny