-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate IronWolf 125 2.5" 1000 GB Serial ATA III 3D TLC
SKU: 0000042223
EAN: 8719706027137
Kod producenta: ZA1000NM1A002
Seagate IronWolf 125, 1000 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 1000 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Przeznaczenie | NAS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 540 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 90000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Współczynnik TBW | 1400 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Maksymalne zużycie mocy | 2,4 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,13 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
| Głębokość produktu | 100,3 mm |
| Wysokość produktu | 7,1 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość opakowania | 109 mm |
| Głębokość opakowania | 24 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 216 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 292 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 153 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 140 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,2 kg |
Opis
- Przeznaczenie
- NAS
- Typ pamięci
- 3D TLC
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- Serial ATA III
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- 2.5"
- Pojemność pamięci SSD
- 1000 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate IronWolf 125, 1000 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
ADATA LEGEND 860 SLEG-860-2000GCS urządzenie...
ADATA LEGEND 860 SLEG-860-2000GCS, 2 TB, M.2, 6000 MB/s
SSD 2.5" 1.92TB Samsung PM1643a SAS3 Enterprise
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC...
XPG AGAMMIXS70B-8000G-CS urządzenie SSD 8 TB...
XPG AGAMMIXS70B-8000G-CS, 8 TB, M.2, 7300 MB/s
Lenovo THINKSYSTEM 3.5" PM1645A 800GB MS SAS...
Lenovo THINKSYSTEM 3.5" PM1645A 800GB MS SAS SSD
DELL AB821357 urządzenie SSD M.2 1000 GB PCI...
DELL AB821357, 1000 GB, M.2
HPE 20TB SAS 12G Business Critical 7.2K LFF LP...
Toshiba Canvio Slim zewnętrzny dysk twarde 2000...
Toshiba Canvio Slim, 2000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny