-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate BarraCuda Q5 SSD 500GB M.2 PCI Express 3.0 QLC 3D NAND NVMe
SKU: 0000042222
EAN: 8719706027717
Kod producenta: ZP500CV3A001
Seagate BarraCuda Q5 SSD 500GB, 500 GB, M.2, 2300 MB/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | PCI Express 3.0 |
| Typ pamięci | QLC 3D NAND |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2300 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 900 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Średnie zużycie mocy | 2,2 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 1500 G |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Tak |
| Nie zawiera | Halogen |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,15 mm |
| Waga produktu | 7 g |
| Szerokość opakowania | 133 mm |
| Głębokość opakowania | 178 mm |
| Wysokość opakowania | 13 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 51 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Opis
- Przeznaczenie
- PC/notebook
- Typ pamięci
- QLC 3D NAND
- NVMe
- Tak
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- PCI Express 3.0
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- M.2
- Pojemność pamięci SSD
- 500 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate BarraCuda Q5 SSD 500GB, 500 GB, M.2, 2300 MB/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
DIGITUS OBUDOWA USB 3.0 NA DYSK SSD/HDD 2.5"...
DIGITUS DA-71106 Obudowa USB 3.0 na dysk...
DELL 345-BBDF urządzenie SSD 2.5" 480 GB SATA
DELL 345-BBDF, 480 GB, 2.5", 6 Gbit/s
Seagate IronWolf ST1000VN008 dysk twardy 3.5"...
Seagate IronWolf ST1000VN008, 3.5", 1000 GB, 5400 RPM
Samsung MU-PH2T0S 2 TB Czarny
Samsung MU-PH2T0S, 2 TB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 460 MB/s, Czarny
Seagate SAVVIO 10K.6 600GB SAS 2.5IN
Seagate SAVVIO 10K.6 600GB SAS 2.5IN
DELL 345-BBDY urządzenie SSD 2.5" 480 GB SATA
DELL 345-BBDY, 480 GB, 2.5", 6 Gbit/s
Gigabyte GP-GSM2NE3128GNTD urządzenie SSD M.2...
Gigabyte GP-GSM2NE3128GNTD, 128 GB, M.2, 1550 MB/s