Menu
-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate BarraCuda Q5 1TB M.2 1000 GB PCI Express 3.0 QLC 3D NAND NVMe
627,77 zł
Brutto
SKU: 0000042221
EAN: 8719706027724
Kod producenta: ZP1000CV3A001
Seagate BarraCuda Q5 1TB M.2 1000 GB PCI Express 3.0 QLC 3D NAND NVMe:
Seagate BarraCuda Q5 1TB, 1000 GB, M.2, 2400 MB/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1000 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | PCI Express 3.0 |
| Typ pamięci | QLC 3D NAND |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2400 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 1800 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Średnie zużycie mocy | 3,1 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 1500 G |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Tak |
| Nie zawiera | Halogen |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,15 mm |
| Waga produktu | 7 g |
| Szerokość opakowania | 133 mm |
| Głębokość opakowania | 178 mm |
| Wysokość opakowania | 13 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 51 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Opis
- Przeznaczenie
- PC/notebook
- Typ pamięci
- QLC 3D NAND
- NVMe
- Tak
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- PCI Express 3.0
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- M.2
- Pojemność pamięci SSD
- 1000 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate BarraCuda Q5 1TB, 1000 GB, M.2, 2400 MB/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępność: Brak na magazynie
SM883 960GB 2.5IN BULK/ENTERPRISE SSD SATA
Dysk SSD Goodram SD05F 1.92TB SATA 2.5"...
Dostępność: Brak na magazynie
Dysk SSD Goodram SD05F 1.92TB SATA 2.5" to niezawodne rozwiązanie dla firm, oferujące wysoką pojemność i trwałość. Idealny do centrów danych i serwerów.
Kingston Technology NV1 M.2 500 GB PCI Express...
Dostępność: Brak na magazynie
Kingston Technology NV1, 500 GB, M.2, 2100 MB/s
External HDD WESTERN DIGITAL Elements Desktop...
Dostępność: 5 Na magazynie
WDC WDBWLG0080HBK-EESN Dysk zewnętrzny WD Elements Desktop, 3.5, 8TB, USB 3.0, czarny
TRANSCEND TS480GJDM825 Transcend JetDrive 825...
Dostępność: Brak na magazynie
TRANSCEND TS480GJDM825 Transcend JetDrive 825 480GB PCIe SSD upgrade kit for Mac
Blue SSD 250GB SATA 2,5'' WDS250G2B0A
Dostępność: Brak na magazynie
WD BLUE SSD 250GB 2.5IN 7MM/3D NAND SATA
Axagon PCES-SA6 adapter Wewnętrzny SATA
Dostępność: 10 Na magazynie
Axagon PCES-SA6, PCIe, SATA, Pełna wysokość/niski profil, PCIe 3.0, Czerwony, Srebrny, PC
2TB 7,2k SATA 2.5' 6GB/s 400-AMUQ
Dostępność: Brak na magazynie
Disc Type:HDD; Harddisk capacity (in GB):2000; Rotational speed (in RPM):7200; Interface:SATA; Format:2.5"; Hot-plug HDD; Advanced Format:512N
SSD 1TB CORSAIR M.2 PCI-E NVMe Gen4 MP600 ELITE...
Dostępność: Brak na magazynie
SSD 1TB CORSAIR M.2 PCI-E NVMe Gen4 MP600 ELITE PS5 retail to wydajny dysk SSD z interfejsem PCI-E Gen4, idealny dla graczy i profesjonalistów.
Fujitsu PY-SS48NQ urządzenie SSD 480 GB 2.5"...
Dostępność: Brak na magazynie
Fujitsu PY-SS48NQ, 480 GB, 2.5", 6 Gbit/s
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC...
Dostępność: 39 Na magazynie
Dysk serwerowy Western Digital Ultrastar DC HC570 22 TB, 3.5", SATA III, 7200 RPM, idealny do centrów danych i serwerów.
HDD Gold Enterprise 8TB 3,5" 256MB SATAIII/7200rpm
Dostępność: Brak na magazynie
Format:3.5"; Harddisk capacity (in GB):8000; Interface:internal Serial ATA III; Rotational speed (in RPM):7200; Disc Type:HDD; Buffer size (in MB):256