GIGABYTE AORUS Gen4 7300 1 TB M.2 PCI Express...
GIGABYTE AORUS Gen4 7300, 1 TB, M.2, 7300 MB/s
SKU: 0001049817
EAN: 4711377022385
Kod producenta: S78-440K170-P83
MSI SPATIUM M390 NVME M.2 500GB, 500 GB, M.2, 3300 MB/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | PCI Express |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 2300 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 300 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 550 IOPS |
| Rodzaj kontrolera | Phison E15T |
| Maksymalne zużycie mocy | 3,2 W |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 2,15 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Opis
Producent MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599
MSI SPATIUM M390 NVME M.2 500GB, 500 GB, M.2, 3300 MB/s
GIGABYTE AORUS Gen4 7300, 1 TB, M.2, 7300 MB/s
Fujitsu S26361-F5732-L480, 480 GB, 3.5", 6 Gbit/s
MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 500GB, 500 GB, M.2, 3600 MB/s
Toshiba MG07ACA14TE, 3.5", 14000 GB, 7200 RPM
Silicon Power Armor A80, 2000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny