-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Z Turbo Drive M.2 512 GB PCI Express 3.0 TLC NVMe
SKU: 0000134026
EAN: 0190781704317
Kod producenta: 1PD54AA
HP Z Turbo Drive, 512 GB, M.2
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | PCI Express 3.0 |
| Typ pamięci | TLC |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane produkty | Z8 G4 |
| Segment HP | Biznes |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Opis
- Przeznaczenie
- PC
- Typ pamięci
- TLC
- NVMe
- Tak
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- PCI Express 3.0
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- M.2
- Pojemność pamięci SSD
- 512 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Z Turbo Drive, 512 GB, M.2
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dysk SSD KIOXIA EXCERIA 1TB M.2 2280 PCIe...
Freecom Tough Drive zewnętrzny dysk twarde 2 TB...
Freecom Tough Drive, 2 TB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5400 RPM, Szary
Lenovo 7XB7A00026 dysk twardy 2.5" 900 GB SAS
Lenovo 7XB7A00026, 2.5", 900 GB, 10000 RPM
Samsung MZ-VAP4T0 4 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe...
Samsung MZ-VAP4T0, 4 TB, M.2, 14800 MB/s