-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Kingston Technology A400 2.5" 480 GB Serial ATA III TLC
SKU: 0000004062
EAN: 0740617263442
Kod producenta: SA400S37/480G
Kingston Technology A400, 480 GB, 2.5", 500 MB/s, 6 Gbit/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Typ pamięci | TLC |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Wytrzymały na wibracje |
| Współczynnik TBW | 160 |
| Pobór mocy (zapis) | 1,535 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 0,642 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,279 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,195 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Federalna Komisja Łączności (FCC), TUV, EAC, VCCI, CE, RoHS |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 69,9 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 41 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Kolor produktu | Czarny |
Opis
- Przeznaczenie
- PC/Laptop
- Typ pamięci
- TLC
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- Serial ATA III
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- 2.5"
- Pojemność pamięci SSD
- 480 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology A400, 480 GB, 2.5", 500 MB/s, 6 Gbit/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lenovo U.2 Intel P5500 1.92TB ENNVMeSSD
Lenovo U.2 Intel P5500 1.92TB ENNVMeSSD
Origin Storage DELL-128MLC-NB72 urządzenie SSD...
Origin Storage DELL-128MLC-NB72, 128 GB, 2.5", 550 MB/s, 3 Gbit/s
Gigabyte M30 M.2 512 GB PCI Express 3.0 3D TLC...
Gigabyte M30, 512 GB, M.2, 3500 MB/s
DELL 400-BLCL urządzenie SSD M.2 240 GB Serial...
DELL 400-BLCL, 240 GB, M.2, 6 Gbit/s
Origin Storage DELL-3840EMLCRI-S18 urządzenie...
Origin Storage DELL-3840EMLCRI-S18, 3840 GB, 2.5", 550 MB/s
Lenovo 4XB7A13634 urządzenie SSD 2.5" 480 GB...
Lenovo 4XB7A13634, 480 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
Fujitsu S26361-F5618-L64 urządzenie SSD 64 GB...
Fujitsu S26361-F5618-L64, 64 GB, 6 Gbit/s