Menu
-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Origin Storage NB-960ESSDSAS/RI urządzenie SSD 2.5" 960 GB SAS eMLC
2 831,34 zł
Brutto
SKU: 0000104123
EAN: 5056006141341
Kod producenta: NB-960ESSDSAS/RI
Origin Storage NB-960ESSDSAS/RI urządzenie SSD 2.5" 960 GB SAS eMLC:
Origin Storage NB-960ESSDSAS/RI, 960 GB, 2.5", 2000 MB/s, 12 Gbit/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | SAS |
| Typ pamięci | eMLC |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 12 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| Hot-swap | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| W zestawie adapter dysku | Nie |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Opis
- Przeznaczenie
- Serwer/stacja robocza
- Typ pamięci
- eMLC
- NVMe
- Nie
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- SAS
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- 2.5"
- Pojemność pamięci SSD
- 960 GB
- Szyfrowanie sprzętu
- Nie
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Origin Storage Ltd Unit 1-4, The Rutherford Centre, Rutherford Road RG24 8PB Basingstoke Wielka Brytania sales@originstorage.com
Origin Storage NB-960ESSDSAS/RI, 960 GB, 2.5", 2000 MB/s, 12 Gbit/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dysk SSD Western Digital Ultrastar DC SN840...
Dostępność: Brak na magazynie
Disc Type:SSD; Harddisk capacity (in GB):1 920; Interface:SSD; Format:PCIe