-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate Barracuda 2.5" 2.5" 2000 GB Serial ATA III
SKU: 0000003566
EAN: 0763649098318
Kod producenta: ST2000LM015
Seagate Barracuda 2.5", 2.5", 2000 GB, 5400 RPM
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 2000 GB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 128 MB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 140 MiB/s |
| Średnie opóźnienie | 5,6 ms |
| Bity na sektor | 4096 |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,7 W |
| Pobór mocy (zapis) | 1,8 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,5 W |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Początkowe natężenie prądu | 1 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wstrząsy podczas pracy | 400 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 1000 G |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 100,3 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| W zestawie adapter dysku | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
Opis
- Model
- HDD
- Pojemność HDD
- 2000 GB
- Przeznaczenie
- Notebook
- Rozmiar HDD
- 2.5"
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- Serial ATA III
- Szybkość HDD
- 5400 RPM
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate Barracuda 2.5", 2.5", 2000 GB, 5400 RPM
16 innych produktów w tej samej kategorii:
DELL 400-BDLR dysk twardy 2.5" 1,2 TB SAS
DELL 400-BDLR, 2.5", 1,2 TB, 10000 RPM
DELL 6VN64 dysk twardy 2.5" 250 GB SATA
DELL 6VN64, 2.5", 250 GB, 7200 RPM
Seagate Barracuda ST5000LM000 dysk twardy 2.5"...
Seagate Barracuda ST5000LM000, 2.5", 5000 GB, 5400 RPM
DELL 9W5WV-RFB dysk twardy 2.5" 1 TB NL-SAS
DELL 9W5WV-RFB, 2.5", 1 TB, 7200 RPM
Lenovo 39R7314 dysk twardy 3.5" 36 GB Ultra320...
Lenovo 39R7314, 3.5", 36 GB, 15000 RPM
CoreParts IB500002I347 dysk twardy 500 GB 7200 RPM
CoreParts IB500002I347, 500 GB, 7200 RPM