-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Epson LX-350
SKU: 0000059677
EAN: 8715946502939
Kod producenta: C11CC24031
Epson LX-350, 357 cps, 240 x 144 DPI, 312 cps, 78 cps, 10,12 cpi, 5 kopii
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kolor | Nie |
| Maksymalna prędkość druku | 357 cps |
| Maksymalna rozdzielczość | 240 x 144 DPI |
| Maksymalna szerokość druku | 80 |
| Maksymalna prędkość drukowania (próbne) | 312 cps |
| Maksymalna prędkość drukowania (LQ) | 78 cps |
| Poziom znaku | 10,12 cpi |
| Maksymalna liczba kopii | 5 kopii |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 128 (A/B/C), Code 39, EAN13, EAN8, Interleaved 2/5, POSTNET, UPC-A, UPC-E |
| Maksymalny obszar wydruku | A4 (210 x 297 mm) |
| Podajnik papieru | Ręczny |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty, Etykieta/metka, Zwykły, czysty papier, Rolka |
| Rozmiar bufora | 128 KB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 53 dB |
| Języki opisu strony | Epson ESC/P2 |
| Kraj pochodzenia | Indonezja |
| Standardowe interfejsy | Równoległy, USB 2.0 |
| Głowice drukujące | 9-pin |
| Kierunek druku | Dwukierunkowy |
| Czas życia głowicy | 400 milionów znaków |
| Trwałość taśmy (czarny, szkic) | 4 milionów znaków |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 10000 h |
| Pobór mocy | 27 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,1 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Dołączone oprogramowanie | Epson Status Monitor |
| Szerokość produktu | 348 mm |
| Głębokość produktu | 275 mm |
| Wysokość produktu | 154 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 425 mm |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,2 g |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Technologia druku | DotMatrix |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Produktów na palecie | 45 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość brutto palety | 2,08 m |
| Produkty na warstwę palety | 5 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 6 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 54 szt. |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Wysokość palety (UK) | 2,08 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Igły | 9 |
Opis
- Kolor
- Nie
- Standardowe interfejsy
- Równoległy, USB 2.0
- Rozmiar bufora
- 128 KB
- Maksymalna rozdzielczość
- 240 x 144 DPI
- Języki opisu strony
- Epson ESC/P2
- Maksymalna prędkość druku
- 357 cps
- Maksymalna szerokość druku
- 80
- Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie)
- 53 dB
- Głowice drukujące
- 9-pin
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 176 02-486 Warszawa Polska kontakt@epson.pl 801 800 222
Epson LX-350, 357 cps, 240 x 144 DPI, 312 cps, 78 cps, 10,12 cpi, 5 kopii
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Canon SELPHY CP1300 drukarka do zdjęć...
Canon SELPHY CP1300, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), Druk bez marginesów, Wi-Fi, Bezpośrednie drukowanie
KYOCERA ECOSYS MA3500x Laser A4 1200 x 1200 DPI...
KYOCERA ECOSYS MA3500x, Laser, Drukowanie mono, 1200 x 1200 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Biały, Szary
Xerox alternativní toner pro Minolta Di 250 (302B)
Oki ML5591 A3 24 igłowa, 475zn./sek., 6kopie...
Xerox alternativní INK pro HP (350XL) - CB336EE...
Xerox alternativní INK pro HP (350XL) - CB336EE , 30ml, černá
Epson Interfejsu sieciowego
Epson Interfejsu sieciowego, Interfejs LAN, Czarny, 1 szt.
HP DesignJet 44-inch Take-up Reel
HP Color LaserJet Pro Urządzenie wielofunkcyjne...
HP Color LaserJet Pro Urządzenie wielofunkcyjne M282nw, Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, Drukowanie za pośrednictwem portu USB z przodu urządzenia; Skanowanie do wiadomości e-mail; Automatyczny podajnik dokumentów bez zwijania na 50 arkuszy, Laser, Drukowanie w kolorze, 600 x 600 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Biały
Xerox alternativní INK Canon PGI-2500XL M pro...
Xerox alternativní INK Canon PGI-2500XL M pro MAXIFY MB5050, MB5350, iB4050 (19ml, Magenta)