-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
ASUS Prime LC 360 ARGB Obudowa komputera Chłodnica cieczy all-in-one 12 cm Czarny
SKU: 0045809333
EAN: 4711387624524
Kod producenta: 90RC0101-B0EAY0
ASUS Prime LC 360 ARGB, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Odpowiednia lokalizacja | Obudowa komputera |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3), Socket AM4, LGA 1151 (Socket H4), Gniazdo AM5, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2200 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 3,2 mmH2O |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 3 went. |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor iluminacji | Wielo |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Szerokość chłodnicy | 39,7 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Szerokość bloku wodnego | 6,51 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 6,06 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 6,85 cm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 360 x 123 x 25 mm |
| Szerokość opakowania | 448 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 137 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,11 kg |
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Wydajność wentylatora | 75,7 ft³/min |
Opis
- Gwarancja normalna
- 72
- Wymiary
- Wymiary bloku wodnego:65.1 x 60.58 x 68.5 mm
Wymiary radiatora:397x 120 x 27 mm
Wymiary wentylatora: 360 x 123 x 25 mm - Model
- Chłodnica cieczy all-in-one
- Wentylator
- 12 cm
- Gniazdo procesora
- Socket AM4
- Radiator
- Aluminium
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Cieczą
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2200
- Przepływ powietrza
- 75.7
- Liczba wentylatorów
- 3
- Podświetlenie
- ARGB
- Odpowiednia lokalizacja
- Obudowa komputera
- Kolor produktu
- Czarny
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Asus Polska Sp. z o.o. Cybernetyki 9 02-677 Warszawa Polska prasa@asus-polska.pl +48 22 571 80 00
ASUS Prime LC 360 ARGB, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
ASUS ROG STRIX LC II 240 Procesor Chłodnica...
ASUS ROG STRIX LC II 240, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, 137,5 m³/h, Czarny
ASUS Prime LC 360 ARGB LCD Procesor Chłodnica...
ASUS Prime LC 360 ARGB LCD, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, Czarny
be quiet! PURE LOOP 3 LX Procesor Chłodnica...
be quiet! PURE LOOP 3 LX, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, 105,1 m³/h, Czarny
XPG LEVANTE II Procesor Zestaw do chłodzenia...
XPG LEVANTE II, Zestaw do chłodzenia płynami, 12 cm, 26,7 sony/sonów, Czarny
MSI MAG CORELIQUID I240 Procesor Zestaw do...
MSI MAG CORELIQUID I240, Zestaw do chłodzenia płynami, 12 cm, 70,7 ft³/min, Biały
MSI MAG CORELIQUID I360 WHITE system chłodzenia...
MSI MAG CORELIQUID I360 WHITE, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, 70,7 ft³/min, Biały
MSI MAG CORELIQUID E240 system chłodzenia...
MSI MAG CORELIQUID E240, Zestaw do chłodzenia płynami, 12 cm, 75,04 ft³/min, Czarny
MSI MAG CORELIQUID I240 system chłodzenia...
MSI MAG CORELIQUID I240, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, 70,7 ft³/min, Czarny
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB...
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB, Zestaw do chłodzenia płynami, 12 cm, 131 m³/h, Czarny