Ricoh B0822203 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Ricoh B0822203, Oryginalny, Ricoh, Aficio 2035, 2035E, 2045, 1 szt., Czarny, 3 kg
SKU: 0000064393
EAN: 0191628526215
Kod producenta: SS832A
Samsung Zespół obrazowania MLT-R707, 80000 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | Samsung |
| Kompatybilność | SL-K2200/K2200ND |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 80000 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość opakowania | 509 mm |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Wysokość opakowania | 124 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,28 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Wkład światłoczuły |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
Samsung Zespół obrazowania MLT-R707, 80000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Ricoh B0822203, Oryginalny, Ricoh, Aficio 2035, 2035E, 2045, 1 szt., Czarny, 3 kg
Ricoh Drum Unit 1190, Oryginalny, Ricoh FAX 1190L
Ricoh Black Drum Unit, Oryginalny, Ricoh SP C430DN, C431DN, 50000 stron(y), Druk laserowy, Czarny, Czarny
KYOCERA 302LV93042, Oryginalny, Kyocera, Ecosys FS-2100D / FS-2100DN / FS-4100DN / FS-4200DN / FS-4300DN / M3040dn / M3040idn / M3540dn /..., 1 szt., Druk laserowy, Czarny
HP 824A, HP LaserJet CM6030, CM6040, CP6015, 1 szt., Druk laserowy, Cyjan, CB385A, 17 - 25 °C
Ricoh 889606, Oryginalny, Fax Drum 4010, Infotec Fax 4015, Ricoh MV 715, Savin SavinFax 9915DP, 30000 stron(y), Druk laserowy, Czarny, Czarny
Brother DR-2400, Oryginalny, Brother, HL-L2310D HL-L2350DW HL-L2357DW HL-L2370DN HL-L2375DW DCP-L2510D DCP-L2530DW DCP-L2537DW..., 1 szt., 12000 stron(y), Druk laserowy