-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Kingston Technology Industrial 32 GB MiniSDHC UHS-I Klasa 10
SKU: 0000018171
EAN: 0740617321074
Kod producenta: SDCIT2/32GB
Kingston Technology Industrial, 32 GB, MiniSDHC, Klasa 10, UHS-I, Class 3 (U3), V30
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pojemność | 32 GB |
| Typ karty flesza | MiniSDHC |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Typ pamięci wewnętrznej | UHS-I |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Podkładka tłumiąca | A1 |
| Obsługiwane systemy plików | FAT32 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie pamięci | 3.3 V |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Rozmiar adaptera karty pamięci (SxGxW) | 24 x 32 x 2,1 mm |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
Opis
- Pojemność
- 32 GB
- Typ karty flesza
- MiniSDHC
- Klasa pamięci flash
- Klasa 10
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology Industrial, 32 GB, MiniSDHC, Klasa 10, UHS-I, Class 3 (U3), V30
16 innych produktów w tej samej kategorii:
3mk Watch Protection ARC pro Xiaomi Smart Band 10
3mk Paper Feeling™ pro Lenovo Yoga 7 14ACN6
3mk FlexibleGlass Pro pro Redmi Pad SE 4G
3mk Silky Matt Pro pro Huawei Mate 50 Pro
Kingston Technology Industrial Temperature...
Kingston Technology Industrial Temperature microSD UHS-I 32GB, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, UHS-I, 90 MB/s, 45 MB/s
PREMIUMCORD Napájecí adaptér 230V / 9V / 2A...
PanzerGlass 7251 ochraniacz na ekran / tył...
PanzerGlass 7251, Samsung, Samsung - Galaxy A12, Aplikacja na sucho, Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy, Przezroczysty, 1 szt.
3mk FlexibleGlass Lite pro Doogee R10
3mk tvrzené sklo HardGlass Max Lite pro OnePlus...
FIXED kožená peněženka Smile Tiny Wallet se...
JBL Go Essential 2 Niebieski 3,1 W
JBL Go Essential 2, 4 cm, 3,1 W, 180 - 20000 Hz, 80 dB, Bezprzewodowy, 2,4 - 2,4835 GHz