-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Samsung EF-QA226TBEGEU pokrowiec na telefon komórkowy 16,3 cm (6.4") Czarny
SKU: 0000017264
EAN: 8806092227521
Kod producenta: EF-QA226TBEGEU
Samsung EF-QA226TBEGEU, Pokrowiec, Samsung, Galaxy A22 5G, 16,3 cm (6.4"), Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Maksymalna wielkość ekranu | 16,3 cm (6.4") |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Materiały | Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Samsung |
| Kompatybilność | Galaxy A22 5G |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na uderzenia, Odporny na zadrapania |
| Szerokość produktu | 80,5 mm |
| Głębokość produktu | 12 mm |
| Wysokość produktu | 171,3 mm |
| Waga produktu | 42,2 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
Opis
- Typ obudowy
- Pokrowiec
- Kompatybilność
- Galaxy A22 5G
- Kolor produktu
- Czarny
- Kompatybilność marki
- Samsung
- Maksymalna wielkość ekranu
- 16,3 cm (6.4")
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14 02-676 Warszawa Polska support_sepol@email.support.samsung.com 801 172 678
Samsung EF-QA226TBEGEU, Pokrowiec, Samsung, Galaxy A22 5G, 16,3 cm (6.4"), Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
3mk hybridní sklo FlexibleGlass pro OnePlus...
Anker PowerCore Metro Slim 10000 10000 mAh Czarny
Anker PowerCore Metro Slim 10000, 10000 mAh, Czarny
3mk tvrzené sklo HardGlass Max Lite pro OnePlus...
Samsung Galaxy Buds Live Zestaw słuchawkowy...
Samsung Galaxy Buds Live, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Brąz
RhinoTech Tvrzené ochranné 2.5D sklo pro Xiaomi...
3mk hybridní sklo FlexibleGlass pro Garmin Zumo...
3mk hybridní sklo FlexibleGlass pro Infinix Hot...
Logitech Powered Stand Czarny Wewnętrzna
Logitech Powered Stand, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 19 V, Bezprzewodowe ładowanie, 1,5 m, Czarny
Etui Smart Folio do iPada Pro 13 cali (M4) -...
3mk ARC+ pro Oukitel WP39
Anker A2322G21 ładowarka do urządzeń...
Anker A2322G21, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 20 V, Biały
3mk Frosty MagCase Blue pro Apple iPhone 16 Plus
Philips DLP2510C/03 bank mocy Litowo-jonowa...
Philips DLP2510C/03, 2500 mAh, Litowo-jonowa (Li-Ion), Bezprzewodowe ładowanie, 5 V, Czarny