-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
DELL K2D2P adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 330 W Czarny
SKU: 0004196452
EAN: 5397184877692
Kod producenta: 450-BCBW
DELL K2D2P, Laptop, Wewnętrzna, 330 W, AC na DC, DELL, Alienware M16 (AMD) Alienware M16 R1 (Intel) Alienware M18 (AMD) Alienware M18 R1 (Intel)...
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Moc rzeczywista | 330 W |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Kompatybilność marki | DELL |
| Kompatybilność | Alienware M16 (AMD) Alienware M16 R1 (Intel) Alienware M18 (AMD) Alienware M18 R1 (Intel) Alienware x16 R1 (AMD) Alienware x16 R1 (Intel) Alienware X17 R2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 25,4 mm |
| Wysokość produktu | 184 mm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
Opis
- Typ zasilacza
- Wewnętrzna
- Przeznaczenie
- Laptop
- Moc rzeczywista
- 330 W
- Kolor produktu
- Czarny
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Dell Technologies Poland ul. Inflancka 4A 00-189 Warszawa Polska Privacy@Dell.com +48 22 52 29 000
DELL K2D2P, Laptop, Wewnętrzna, 330 W, AC na DC, DELL, Alienware M16 (AMD) Alienware M16 R1 (Intel) Alienware M18 (AMD) Alienware M18 R1 (Intel)...
16 innych produktów w tej samej kategorii:
TP-Link TL-PA7017P KIT Karta sieciowa do...
TP-Link TL-PA7017P KIT, 1000 Mbit/s, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Typu E, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, HomePlug AV2
InLine 29650 kabel zasilające Wielobarwny 0,3 m
InLine 29650, 0,3 m