-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Techly ISWT-SET-CL600T opaska kablowa Opaska kablowa z wejściem równoległym Nylon Wielobarwny 600 szt.
SKU: 0044161984
EAN: 8051128109535
Kod producenta: 109535
Techly ISWT-SET-CL600T, Opaska kablowa z wejściem równoległym, Nylon, Wielobarwny, 250 mm, 255 mm, 43 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Opaska kablowa z wejściem równoległym |
| Materiały | Nylon |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kod dostawcy | 109535 |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Wysokość opakowania | 43 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość na paczkę | 600 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
Opis
- Materiały
- Nylon
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent IC Intracom Italia S.p.A. Viale Europa, 33 Z.i. Cornadella Sud 33077 Sacile Pordenone Włochy info@techly.com +39 0434.786133
Techly ISWT-SET-CL600T, Opaska kablowa z wejściem równoległym, Nylon, Wielobarwny, 250 mm, 255 mm, 43 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Fujitsu S26361-F2735-L81 części do stojaków
Fujitsu S26361-F2735-L81, Stal nierdzewna
APC ACDC2410 części do stojaków Szyna do stojaka
APC ACDC2410, Szyna do stojaka, Czarny, REACH, 100 mm, 110 cm, 119 mm
APC AP5808 konsola rackowa 43,2 cm (17") Czarny
APC AP5808, 43,2 cm (17"), LCD, USB, cUL Listed, C-tick, CCC, CE, EN 60950, FCC 15 A, GOST, IEC 60950, UL Listed, VDE, RoHS, China RoHS, 0 - 40 °C, 483 x 711 x 43 mm
ASUS PEI-10G/82599-2S Wewnętrzny Włókno 10000...
ASUS PEI-10G/82599-2S, Wewnętrzny, Przewodowa, PCI-X, Włókno, 10000 Mbit/s, Zielony, Szary
Intel AXXELVRAIL części do stojaków
Intel AXXELVRAIL, Metaliczny, Intel: H2312XXKR H2216XXKR P4216XXMHGC P4208XXMHGC P4308XXMHGC P4308XXMHGN P4308XXMHDR ..., EAR99, Launched, Rail Options