Brother RD-Q04E1 etykiet do nadruku Biały...
Brother RD-Q04E1, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, 5,08 cm, 2,56 cm, 450 szt.
SKU: 0000042541
EAN: 0886111974887
Kod producenta: CR757A
HP Papier fotograficzny Everyday, błyszczący – 100 arkuszy/10 x 15 cm, Połysk, 200 g/m², 10x15 cm, Biały, 100 ark., 15 - 30 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Połysk |
| Gramatura | 200 g/m² |
| Rozmiar papieru | 10x15 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Arkusze w ryzie | 100 ark. |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Waga produktu | 320 g |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 165,1 x 102,6 x 17,5 mm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 33 mm |
| Głębokość opakowania | 182 mm |
| Wysokość opakowania | 124 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 16 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Waga brutto palety | 202 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produktów na palecie | 480 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,8 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 100 ark. |
| Wymiary papieru (szer. x głęb. x wys.) | 100 x 150 mm |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 3,8 kg (8.38 funtów) |
| Wymiary palety | 1172 x 773 x 580 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Papier fotograficzny Everyday, błyszczący – 100 arkuszy/10 x 15 cm, Połysk, 200 g/m², 10x15 cm, Biały, 100 ark., 15 - 30 °C
Brother RD-Q04E1, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, 5,08 cm, 2,56 cm, 450 szt.
HP 1AH01A, Połysk, 290 g/m², Atramentowa, 5x7.6 cm, 2x3", 10 ark.
Xerox Symphony 80 A4, Dark Red Paper CW, 80 g/m², Czerwony, 104 ± 2 µm, 500 ark., A4, ECF
HP Advanced Photo Paper, Glossy, 250 g/m2, A3 (297 x 420 mm), 20 sheets, Wysoki połysk, 250 g/m², A3, 20 ark., Biznes, 15 - 30 °C
HP Q1408B, Druk atramentowy, Matowy, 90 g/m², Biały
HP CH024A, Matowy, 15 - 30 °C, 0 - 40 °C, 20 - 80%, 5 - 80%, 32,6 cm (12.8")
Canon 6211B021, Laser/Atrament, A4, Biały, 15 ark., PIXMA MP272 PIXMA MP480 PIXMA MP490 PIXMA MP499 PIXMA MP600 PIXMA MP640 PIXMA MX455 PIXMA MX474..., 210 mm
Brother BCS-1J150102-203, Biały, Wytłoczona etykieta, Termotransferowy, Prostokąt, TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN, 15 cm