-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Eaton Uninterruptible Power Supply (Ups) Double-Conversion (Online)
SKU: 0082157619
EAN: 3553340710711
Kod producenta: 9SXEBM180RT3UG2
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
Ogólne specyfikacje
| Nazwa produktu | Eaton 9SX Gen2 Extended battery module (EBM) |
| Numer katalogowy | 9SXEBM180RT3UG2 |
| EAN | 3553340710711 |
| Długość/Depth produktu | 636 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 65,7 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zgodność z normami | Dyrektywa LVD (CB) Dyrektywa EMC Dyrektywa RoHS REACH Dyrektywa WEEE Dyrektywa Opakowania Dyrektywa Baterii |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 CE cULus UKCA Cm Ukr RCM |
| Kod modelu | Eaton 9SX EBM 180V RT3U G2 |
Opis produktu został przetłumaczony przez sztuczną inteligencję i może zawierać nieścisłości.
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Eaton House Eaton House, 30 Pembroke Road D04 Y0C2 Dublin Irlandia FLast@eaton.com
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Eaton G4 Řízené Rack PDU, 0U, 39U, vstup...
Eaton 93PM UPS Podwójnej konwersji (online) 60...
Eaton 93PM UPS, Podwójnej konwersji (online), 60 kVA, 54000 W, 380 V, 415 V, 50/60 Hz
Eaton 9SXEBM240 Moduł bateryjny UPS...
Eaton 9SXEBM240, Rackmount/Tower, 3U, Czarny, 7 Ah, 12 V, 130 mm
APC Smart-UPS VT zasilacz UPS 30 kVA 24000 W
APC Smart-UPS VT, 30 kVA, 24000 W, 41 A, 55 dB, 5,5 min, 18,3 min
Intellinet 711432 rozdzielacz zasilania PDU 6 x...
Intellinet 711432, 1.5U, Pionowy, Aluminium, Czarny, Szary, 6 x gniazdo sieciowe, Typu F
TP-Link SX6632YF łącza sieciowe Zarządzany...
TP-Link SX6632YF, Zarządzany, L2+/L3, Możliwości montowania w stelażu
APC BV650I-GR zasilacz UPS Technologia...
APC BV650I-GR, Technologia line-interactive, 0,65 kVA, 375 W, Sinus, 170 V, 280 V
LevelOne UPS-2103 zasilacz UPS
LevelOne UPS-2103, Pudełko