CyberPower CP900EPFCLCD zasilacz UPS Czuwanie...
CyberPower CP900EPFCLCD, Czuwanie (Offline), 0,9 kVA, 540 W, Czysty sinus, 170 V, 270 V
SKU: 0026665826
EAN: 4711027791814
Kod producenta: BU650EG-FR
CyberPower BU650EG-FR, Technologia line-interactive, 0,65 kVA, 360 W, Sinus, 167 V, 295 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,65 kVA |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 167 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 295 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu | 2,83 A |
| Wartość znamionowa udaru energii | 150 J |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Liczba gniazdek (chronionych) | 3 |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Czas ładowania | 8 h |
| Układ | Kompaktowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Głębokość produktu | 281 mm |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 3,93 kg |
Opis
Producent Cyber Power Systems B.V. Flight Forum 3545 5657DW Eindhoven Holandia eu.sales@cyberpower.com
CyberPower BU650EG-FR, Technologia line-interactive, 0,65 kVA, 360 W, Sinus, 167 V, 295 V
CyberPower CP900EPFCLCD, Czuwanie (Offline), 0,9 kVA, 540 W, Czysty sinus, 170 V, 270 V
Eaton Armoire bat. ext. 93 Large 10-500 XL Disj. 400A
APC NetShelter SX, Stojak wolnostojący, 40U, 1704 kg, 140,7 kg, Czarny
APC SMTL3000RMI2UC, Technologia line-interactive, 3 kVA, 2700 W, Sinus, 160 V, 286 V
Eaton CBLOUT10X2, IEC 309, IEC 309
Vertiv Liebert GXTRT-1500IRT2UXL, Podwójnej konwersji (online), 1,5 kVA, 1350 W, Czysty sinus, 177 V, 288 V