APC SMT1500RMI2UC zasilacz UPS Technologia...
APC SMT1500RMI2UC, Technologia line-interactive, 1,5 kVA, 1000 W, Sinus, 151 V, 302 V
SKU: 0000033025
EAN: 0731304255710
Kod producenta: SURT20KRMXLI
APC Smart-UPS On-Line, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 16000 W, Sinus, 40 - 70 Hz, 220 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 20 kVA |
| Moc rzeczywista | 16000 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Częstotliwość danych wejściowych | 40 - 70 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 115 A |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Wydajność | 93,7% |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Auto-restart | Tak |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Wtyczka | Terminal |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 2 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T |
| SmartSlot | Tak |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Pojemność baterii | 3840 VAh |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4,9 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 15,2 min |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat(a) |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | BSMI, EN/IEC 62040-2, EN/IEC 62040-1-1, VDE, PEP, EOLI |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 432 mm |
| Głębokość produktu | 773 mm |
| Wysokość produktu | 533 mm |
| Waga produktu | 247,7 kg |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Głębokość opakowania | 1003 mm |
| Wysokość opakowania | 990 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 314,1 kg |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | RS-232 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Software CD | Tak |
| Produktów na palecie | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
Opis
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95