Salicru SLC-1000-TWIN RT3 zasilacz UPS...
Salicru SLC-1000-TWIN RT3, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 1000 W, 200 V, 240 V, 50/60 Hz
SKU: 0010620772
EAN: 8436035922642
Kod producenta: 647CA000010
Salicru 647CA000010, Technologia line-interactive, 1,2 kVA, 720 W, Pseudo sine, 162 V, 290 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Moc rzeczywista | 720 W |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed rozładowaniem baterii, Przeładowanie, Krótkie spięcie |
| Auto-restart | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Technologia baterii | Ołów-wapń (Pb-Ca) |
| Czas ładowania baterii (90%) | 4 h |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czerwony, Biały |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Bezpieczeństwo | EN 62040-1-1; EN-60950-1 |
| Certyfikaty | EN 62040-2, EN 62040-3, ISO-9001, ISO-14001 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2400 m |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Głębokość produktu | 364 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
| System operacyjny | Windows, Unix, Mac |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Prąd wyjściowy portu USB | 2 A |
Opis
Producent Salicru S.A. Avda de la Serra, 100 08460 Palautordera (Barcelona) Hiszpania salicru@salicru.com
Salicru 647CA000010, Technologia line-interactive, 1,2 kVA, 720 W, Pseudo sine, 162 V, 290 V
Salicru SLC-1000-TWIN RT3, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 1000 W, 200 V, 240 V, 50/60 Hz
APC SMART-UPS SRT LI-ION 3000VA RM ACCS, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 2700 W, C13 panel, C19 panel, 8 x gniazdo sieciowe, Litowo-jonowa (Li-Ion)
APC SRTL3000RM4UXLI, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 2700 W, Sinus, 230 V, 40/70 Hz
APC SURT192RMXLBP, Ołowiany (VRLA), Czarny, 91 kg, 430 x 660 x 129,5 mm, 0 - 40 °C, 0 - 95%
Fujitsu Smart-UPS, Technologia line-interactive, 3 kVA, 2700 W, Sinus, 50/60 Hz, 208 V
Eaton 93PS, Podwójnej konwersji (online), 15 kVA, 15000 W, Czysty sinus, 380 V, 415 V
CyberPower UT1050EG-FR, Technologia line-interactive, 1,05 kVA, 630 W, Sinus, 165 V, 290 V
APC Replacement Battery Cartridge #3, Ołowiany (VRLA), 3,68 kg, 101,6 x 94 x 149,9 mm, 0 - 40 °C, 0 - 95%
APC RBC13, Ołowiany (VRLA), Czarny, 27,2 kg, 165,1 x 259,1 x 208,3 mm, 0 - 40 °C, 0 - 95%