-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Salicru 647CA000005 zasilacz UPS Technologia line-interactive 1,6 kVA 960 W 4 x gniazdo sieciowe
SKU: 0010594377
EAN: 8436035922598
Kod producenta: 647CA000005
Salicru 647CA000005, Technologia line-interactive, 1,6 kVA, 960 W, Pseudo sine, 162 V, 290 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,6 kVA |
| Moc rzeczywista | 960 W |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed rozładowaniem baterii, Przeładowanie, Krótkie spięcie |
| Auto-restart | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Liczba wyjść typu F | 4 |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Technologia baterii | Ołów-wapń (Pb-Ca) |
| Czas ładowania baterii (90%) | 4 h |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czerwony, Biały |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Bezpieczeństwo | EN 62040-1-1; EN-60950-1 |
| Certyfikaty | EN 62040-2, EN 62040-3, ISO-9001, ISO-14001 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2400 m |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Głębokość produktu | 364 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 10,7 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| System operacyjny | Windows, Linux, Mac |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Prąd wyjściowy portu USB | 2 A |
Opis
- Częstotliwość danych wejściowych
- 50/60 Hz
- Układ
- Tower
- Moc rzeczywista
- 960 W
- Kolor produktu
- Czerwony, Biały
- Topologia UPS
- Technologia line-interactive
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 1,6 kVA
- Przebieg falowy
- Pseudo sine
- Napięcie operacyjne wejścia (minimalne)
- 162 V
- Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne)
- 290 V
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Salicru S.A. Avda de la Serra, 100 08460 Palautordera (Barcelona) Hiszpania salicru@salicru.com
Salicru 647CA000005, Technologia line-interactive, 1,6 kVA, 960 W, Pseudo sine, 162 V, 290 V
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Eaton 91PS-10+10(30)-30-4x9Ah-LL-SB-6 Podwójnej...
Eaton 91PS-10+10(30)-30-4x9Ah-LL-SB-6, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
AVACOM zestaw baterii do renowacji RBC33 (2 szt...
APC Power Cords Czarny 3 m C19 panel C20 panel
APC Power Cords, 3 m, C19 panel, C20 panel, 230 V, 16 A
APC SRTL1000RMXLI-NC zasilacz UPS Podwójnej...
APC SRTL1000RMXLI-NC, Podwójnej konwersji (online), 1 kVA, 900 W, Sinus, 220 V, 240 V
APC AR8600A części do stojaków Panel...
APC AR8600A, Panel zarządzania kablami, Czarny, 2U, TAA, REACH, 483 mm, 11 cm
Alarmguard 12V 2,6Ah olověný akumulátor F1...
CSB 12V 5,5Ah olověný akumulátor HighRate (8...
APC Galaxy VS Podwójnej konwersji (online) 150...
APC Galaxy VS, Podwójnej konwersji (online), 150 kVA, 150000 W, Sinus, 340 V, 460 V
Eaton 9PX8KiPM Podwójnej konwersji (online) 8...
Eaton 9PX8KiPM, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 7200 W, Czysty sinus, 176 V, 276 V
Eaton 93PS-40(40)-40-3x9Ah-LL-6 Podwójnej...
Eaton 93PS-40(40)-40-3x9Ah-LL-6, Podwójnej konwersji (online), 40 kVA, 40000 W, 380 V, 415 V, 50 Hz