Conceptronic ZEUS52ES3K zasilacz UPS Podwójnej...
Conceptronic ZEUS52ES3K, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 2700 W, Sinus, 220 V, 240 V
SKU: 0000026943
EAN: 4712856274899
Kod producenta: VP1200ELCD-FR
CyberPower Tracer III VP1200ELCD-FR, Technologia line-interactive, 1,2 kVA, 720 W, Sinus, 167 V, 295 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Moc rzeczywista | 720 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 167 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 295 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu | 5,2 A |
| Wartość znamionowa udaru energii | 450 J |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 12 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | CE, RCM |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Wysokość produktu | 281 mm |
| Waga produktu | 9,62 kg |
| Przewody | Kabel USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Opis
Producent Cyber Power Systems B.V. Flight Forum 3545 5657DW Eindhoven Holandia eu.sales@cyberpower.com
CyberPower Tracer III VP1200ELCD-FR, Technologia line-interactive, 1,2 kVA, 720 W, Sinus, 167 V, 295 V
Conceptronic ZEUS52ES3K, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 2700 W, Sinus, 220 V, 240 V
APC Service Pack 3 Year Extended Warranty, 3 lat(a), 8x5
Vertiv Liebert GXT5LI-5000GVRT3UXLN, Podwójnej konwersji (online), 5 kVA, 5000 W, Czysty sinus, 176 V, 288 V
APC SYA8K8I, 8 kVA, 5600 W, Hardwire, SYBT5, Czarny, 0 - 40 °C
APC Din Rail Mount Switch Power Supply Battery Back Up 24V DC 20A, 0,48 kVA, 480 W, 21,6 V, 28,6 V, 24 V, 24 V
APC SWNMC3SU-6Y-DIGI, 1 x licencja, 6 lat(a), Licencja
Eaton MBP3KIF, Rack, Czarny, 2U, 3 kVA, 0 - 45 °C