-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC SMT1500R2I-6W zasilacz UPS Technologia line-interactive 1,5 kVA 1 W
SKU: 0006741598
EAN: 8592978046958
Kod producenta: SMT1500R2I-6W
APC SMT1500R2I-6W, Technologia line-interactive, 1,5 kVA, 1 W, Sinus, 151 V, 302 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Moc rzeczywista | 1 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 47/53 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 3 |
| Pojemność baterii | 432 Ah |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Żywotność baterii (max) | 6 lat(a) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Certyfikaty | C-Tick CE TÜV VDE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
Opis
- Częstotliwość danych wejściowych
- 50/60 Hz
- Układ
- Rack
- Moc rzeczywista
- 1 W
- Kolor produktu
- Czarny
- Topologia UPS
- Technologia line-interactive
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 1,5 kVA
- Przebieg falowy
- Sinus
- Napięcie operacyjne wejścia (minimalne)
- 151 V
- Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne)
- 302 V
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC SMT1500R2I-6W, Technologia line-interactive, 1,5 kVA, 1 W, Sinus, 151 V, 302 V
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Eaton 5PX3000IRT2UG2 zasilacz UPS Technologia...
Eaton 5PX3000IRT2UG2, Technologia line-interactive, 3 kVA, 3000 W, Czysty sinus, 160 V, 294 V
APC ER7RCC24 części do stojaków Accessory channel
APC ER7RCC24, Accessory channel, Czarny, 24U, APC Easy Rack, 129 mm, 10 mm
APC Easy 3S Podwójnej konwersji (online) 15 kVA...
APC Easy 3S, Podwójnej konwersji (online), 15 kVA, 15000 W, Czysty sinus, 304 V, 477 V
APC (1) Next Business Day On-site Service...
Eaton 9E 10000I Podwójnej konwersji (online) 1...
Eaton 9E 10000I, Podwójnej konwersji (online), 1 kVA, 8000 W, 176 V, 276 V, 45/66 Hz
Eaton 93PS Podwójnej konwersji (online) 40 kVA...
Eaton 93PS, Podwójnej konwersji (online), 40 kVA, 40000 W, Czysty sinus, 380 V, 415 V
APC NBWS100H sensory temperatury i wilgotności...
APC NBWS100H, 38 mm, 38 mm, 19 mm, 20 g, 0 - 45 °C, REACH: Contains No SVHCs
CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR ochrona...
CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR, 1050 J, 8 x gniazdo sieciowe, Typu E, 200 - 250 V, 50 - 60 Hz, 2,4 A
DELL DLRT8KRMXLI zasilacz UPS Podwójnej...
DELL DLRT8KRMXLI, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 8000 W, Sinus, 230 V, 400 V
CyberPower OLS3000EA zasilacz UPS Podwójnej...
CyberPower OLS3000EA, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 2700 W, Czysty sinus, 190 V, 300 V