CyberPower OL5KERTHD zasilacz UPS Podwójnej...
CyberPower OL5KERTHD, Podwójnej konwersji (online), 5 kVA, 5000 W, Czysty sinus, 200 V, 240 V
SKU: 0002249300
EAN: 4712856275575
Kod producenta: BPE144VL2U01
CyberPower BPE144VL2U01, Rackmount/Tower, 2U, Srebrny, Metal, CyberPower, OL5KERTHD, OL6KERTHD
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Układ | Rackmount/Tower |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kompatybilność marki | CyberPower |
| Obsługiwane produkty | OL5KERTHD, OL6KERTHD |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Liczba baterii | 12 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Głębokość produktu | 720 mm |
| Wysokość produktu | 86,5 mm |
| Waga produktu | 44 kg |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Głębokość opakowania | 1100 mm |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 53,1 kg |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | BSMI, CE, EAC, RCM, RoHS |
Opis
Producent Cyber Power Systems B.V. Flight Forum 3545 5657DW Eindhoven Holandia eu.sales@cyberpower.com
CyberPower BPE144VL2U01, Rackmount/Tower, 2U, Srebrny, Metal, CyberPower, OL5KERTHD, OL6KERTHD
CyberPower OL5KERTHD, Podwójnej konwersji (online), 5 kVA, 5000 W, Czysty sinus, 200 V, 240 V
CyberPower OL6KERTHD, Podwójnej konwersji (online), 6 kVA, 6000 W, Czysty sinus, 200 V, 240 V
Salicru 699CB000006, Podwójnej konwersji (online), 4 kVA, 4000 W, 110 V, 276 V, 50/60 Hz
Eaton 93PM UPS, Podwójnej konwersji (online), 120 kVA, 108000 W, 380 V, 415 V, 50/60 Hz
Schneider Electric GVX1100K1100NHS, 1100 kVA, 1100000 W, Sinus, 400 V, 40 - 70 Hz, 400 V
CyberPower OLS1000EA, Podwójnej konwersji (online), 1 kVA, 900 W, Czysty sinus, 160 V, 300 V
APC SRT1000XLI, Podwójnej konwersji (online), 1 kVA, 1000 W, Sinus, 220 V, 240 V
Eaton 9PX 3000i RT2U Netpack Li-Ion, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 2400 W, Sinus, 176 V, 276 V
APC ER7VCM48, Czarny, 48U, APC Easy Rack, 95 mm, 95 mm, 2127 mm