-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC SRVL1KRILRK zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 1 kVA 900 W 6 x gniazdo sieciowe
SKU: 0000793514
EAN: 0731304436782
Kod producenta: SRVL1KRILRK
APC SRVL1KRILRK, Podwójnej konwersji (online), 1 kVA, 900 W, Sinus, 110 V, 300 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 110 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 40 - 70 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Wartość znamionowa udaru energii | 945 J |
| Wydajność | 90% |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Tryb ECO | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Możliwość odłączenia przewodu zasilania | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port RS-232 | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 136 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 261 min |
| Żywotność baterii (max) | 10 lat(a) |
| Czas ładowania | 8,5 h |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Certyfikaty | CB , CE, EAC, IEC 60204-2, IEC 60730-1, IEC 62040-1 safety, IEC 62619, KC, RCM, TISI, UKCA, UN 38.3, RoHS |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, RoHS, UKCA |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 616 mm |
| Wysokość produktu | 172 mm |
| Waga produktu | 36,3 kg |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 48,8 kg |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wyjściowy, Telefon (RJ-11), RJ-45, RS-232, Kabel USB |
Opis
- Częstotliwość danych wejściowych
- 40 - 70 Hz
- Układ
- Rackmount/Tower
- Moc rzeczywista
- 900 W
- Kolor produktu
- Czarny
- Topologia UPS
- Podwójnej konwersji (online)
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 1 kVA
- Przebieg falowy
- Sinus
- Napięcie operacyjne wejścia (minimalne)
- 110 V
- Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne)
- 300 V
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC SRVL1KRILRK, Podwójnej konwersji (online), 1 kVA, 900 W, Sinus, 110 V, 300 V
16 innych produktów w tej samej kategorii:
be quiet! Pure Power 12 M moduł zasilaczy 850 W...
APC WBEXTWAR1YR-SE-03 rozszerzenia gwarancji 1...
APC WBEXTWAR1YR-SE-03, 1 lat(a)
Eaton 93PM Podwójnej konwersji (online) 50 kVA...
Eaton 93PM, Podwójnej konwersji (online), 50 kVA, 50000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
AVACOM Náhradní baterie AVA-RBP48-12072-KIT pro...
APC (2) Year On-Site Warranty Ext for (1) Easy...
APC (5) Year 1-UPS NMC3 Support Contract for PDU
APC Smart-UPS Ołowiany (VRLA) 120 V
APC Smart-UPS, Ołowiany (VRLA), 120 V, Czarny, 1200 VAh, 3 lat(a), REACH
Schneider Electric GVSUPS120KGS zasilacz UPS
Schneider Electric GVSUPS120KGS
APC EASY UPS ONLİNE SRV RM EXT
APC EASY UPS ONLİNE SRV RM EXT