Eaton EBC-E-1X40-EXIDEXP12V3000-BB-40 0A-M6-ST48
Eaton EBC-E-1X40-EXIDEXP12V3000-BB-40 0A-M6-ST48
SKU: 0000793512
EAN: 0731304426264
Kod producenta: SRTG6KXLI
APC SRTG192XLBP4, Ołowiany (VRLA), 192 V, 5 lat(a), Rack, Czarny, 3U
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Napięcie baterii | 192 V |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat(a) |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 3U |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2011,68 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15240 m |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 683 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 91 kg |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Głębokość opakowania | 780 mm |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 101,5 kg |
Opis
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC SRTG192XLBP4, Ołowiany (VRLA), 192 V, 5 lat(a), Rack, Czarny, 3U
Eaton EBC-E-1X40-EXIDEXP12V3000-BB-40 0A-M6-ST48
APC Galaxy PW, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 16000 W, Sinus, 380 V, 415 V
APC Symmetra PX Power Module, CE,EN 50091-1,EN 50091-3,FCC Part 15 Class A,VFI-SS-111, 40/70 Hz, 16 kVA, 28,5 kg, 31,6 kg, 0 - 40 °C
Eaton Ellipse PRO 1200 FR, Technologia line-interactive, 1,2 kVA, 750 W, 150 V, 285 V, 50/60 Hz
APC AR118SM, Szafa wisząca, 18U, 159 kg, Zamek, 69,5 kg, Czarny