CyberPower OLS1500EA zasilacz UPS Podwójnej...
CyberPower OLS1500EA, Podwójnej konwersji (online), 1,5 kVA, 1350 W, Czysty sinus, 190 V, 300 V
SKU: 0000152460
EAN: 4712856270907
Kod producenta: OLS10000ERTXL3U
CyberPower OLS10000ERTXL3U, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 9000 W, Czysty sinus, 110 V, 276 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 10 kVA |
| Moc rzeczywista | 9000 W |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 110 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 276 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 0.1% |
| Wartość znamionowa udaru energii | 445 J |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Wydajność (tryb ECO) | 96% |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Tryb ECO | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 1 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port RS-232 | 1 |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 680 mm |
| Wysokość produktu | 130,5 mm |
| Waga produktu | 20 kg |
Opis
Producent Cyber Power Systems B.V. Flight Forum 3545 5657DW Eindhoven Holandia eu.sales@cyberpower.com