APC NetShelter SX 42U Stojak wolnostojący Czarny
APC NetShelter SX 42U, Stojak wolnostojący, 42U, 1704 kg, 134,1 kg, Czarny
SKU: 0000107924
EAN: 6430028224210
Kod producenta: AA03A8206A03000000
Eaton 93PM, Podwójnej konwersji (online), 30 kVA, 30000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 30 kVA |
| Moc rzeczywista | 30000 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 415 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 415 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Wydajność | 97% |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 1 |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Bezpieczeństwo | IEC 62040-1 |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Głębokość produktu | 1070 mm |
| Wysokość produktu | 1880 mm |
Opis
Producent Eaton House Eaton House, 30 Pembroke Road D04 Y0C2 Dublin Irlandia FLast@eaton.com
Eaton 93PM, Podwójnej konwersji (online), 30 kVA, 30000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
APC NetShelter SX 42U, Stojak wolnostojący, 42U, 1704 kg, 134,1 kg, Czarny
Eaton EXTERNAL MBS 40kW, Czarny, 5 - 95%, 506 mm, 275 mm, 514 mm, 26 kg
CyberPower RBP0074, Ołowiany (VRLA), 36 V, 3 szt., Srebrny, 60 A, Chiny
Salicru BM-R 16 A, Jednofazowy, Czarny, 7 x gniazdo sieciowe, C13 panel, C19 panel, C20 panel, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
APC SRT6KRMXLIM, Podwójnej konwersji (online), 6 kVA, 6000 W, Sinus, 160 V, 275 V
APC AR7586, Sztywne korytko na kable, 1981,00 m, Czarny
APC XBP48RM1U2-LI, Litowo-jonowa (Li-Ion), 48 V, 1 szt., Czarny, 600 Wh, 10 lat(a)
Socomec NETYS RT NRT2-U3300, Podwójnej konwersji (online), 3,3 kVA, 2700 W, Sinus, 175 V, 280 V
Schneider Electric GVSUPS60KB5GS