APC KVM-PS2 kabel KVM Czarny
APC KVM-PS2, Czarny, PS/2, D-Sub, RJ-45, 125 mm, 129 mm, 42 mm
SKU: 0000105549
EAN: 0731304340775
Kod producenta: E3SUPS20K3IB
APC E3SUPS20K3IB, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 20000 W, 304 V, 477 V, 45/65 Hz
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 20 kVA |
| Moc rzeczywista | 20000 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 304 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 477 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 45/65 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 37 A |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 5,5% |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Napięcie baterii | 240 V |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Certyfikaty | CE, EAC, IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, IEC 62040-3, IEC 62040-4, ISTA 2B, RCM, WEEE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 907 mm |
| Wysokość produktu | 1400 mm |
| Waga produktu | 150 kg |
| Szerokość opakowania | 563 mm |
| Głębokość opakowania | 1014 mm |
| Wysokość opakowania | 1640 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 158 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Opis
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC E3SUPS20K3IB, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 20000 W, 304 V, 477 V, 45/65 Hz
APC KVM-PS2, Czarny, PS/2, D-Sub, RJ-45, 125 mm, 129 mm, 42 mm
Intellinet 713986, Podstawowy, Przełączane, 1U, Poziome, Aluminium, Aluminium, Czarny, 8 x gniazdo sieciowe
APC Dry Contact Card - Adapter zdalnego zarzdzania - RS-232
Eaton 91PS-10(15)-15-1x9Ah-MBS-6, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Ext. Run Tower, 220/230/240V or 380/400/415V, 12 kVA, 8400 W, 35,4 min, 77,4 min, SYBT5, 0 - 40 °C
APC Back-UPS, Czuwanie (Offline), 0,65 kVA, 400 W, Sinus, 160 V, 286 V
Eaton USV-Anlage 10kVA 93PS10 20 15CMMBS6
APC BV500I-MSX, Technologia line-interactive, 0,5 kVA, 300 W, Stopniowo, 170 V, 280 V
APC APCRBC157, Ołowiany (VRLA), Czarny, 5 lat(a), 10 kg, 216 mm, 83 mm