-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC SY200K250DR-PD zasilacz UPS 200 kVA 200000 W
SKU: 0000104325
EAN: 4250234561730
Kod producenta: SY200K250DR-PD
APC SY200K250DR-PD, 200 kVA, 200000 W, 40/70 Hz, 3,50 h, Czarny, cUL Listed,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL Listed
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 200 kVA |
| Moc rzeczywista | 200000 W |
| Częstotliwość danych wejściowych | 40/70 Hz |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Czas ładowania | 3,50 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | cUL Listed,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL Listed |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 999,9 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Waga produktu | 4095,4 kg |
| Rodzaj baterii | VRLA |
| Połączenia wychodzące | 1x Hard Wire 4-wire (3PH + G) 1x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Typ połączenia wchodzącego | Hard Wire 4-wire (3PH + G), Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 3100 x 1070 x 1991 mm |
Opis
- Częstotliwość danych wejściowych
- 40/70 Hz
- Moc rzeczywista
- 200000 W
- Kolor produktu
- Czarny
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 200 kVA
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC SY200K250DR-PD, 200 kVA, 200000 W, 40/70 Hz, 3,50 h, Czarny, cUL Listed,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL Listed
16 innych produktów w tej samej kategorii:
MSI MPG A1000GS PCIE5 moduł zasilaczy 1000 W...
MSI MPG A1000GS PCIE5, 1000 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, Aktywne, 120 W, 1000 W
CyberPower Circuit Breaker 250A for the Battery...
APC Easy 3S Podwójnej konwersji (online) 30 kVA...
APC Easy 3S, Podwójnej konwersji (online), 30 kVA, 30000 W, 304 V, 477 V, 45/65 Hz
Eaton 91PS-20(30)-30-0-MBS-6 Podwójnej...
Eaton 91PS-20(30)-30-0-MBS-6, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 20000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
Eaton 9PX 2200i RT2U Netpack Podwójnej...
Eaton 9PX 2200i RT2U Netpack, Podwójnej konwersji (online), 2,2 kVA, 2200 W, Czysty sinus, 176 V, 276 V
Eaton 91PS-8(15)-15-0-6 Podwójnej konwersji...
Eaton 91PS-8(15)-15-0-6, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 8000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
APC Smart-UPS On-Line Podwójnej konwersji...
APC Smart-UPS On-Line, Podwójnej konwersji (online), 6 kVA, 6000 W, Sinus, 100 V, 275 V
HPE G2 R5000/6000 3U Rackmount WW Extended...
AVACOM zamiennik za RBC17 - baterie do UPS
AVACOM RBC142 - baterie pro UPS
APC Symmetra LX 32U Left Side Panel
APC Symmetra LX 32U Left Side Panel, 12,2 kg, 15,50 g