-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Vertiv Liebert GXT5-5000IRT5UXLN zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 5 kVA 5000 W 8 x gniazdo sieciowe
SKU: 2982369631567
EAN: 0767041026634
Kod producenta: GXT5-5000IRT5UXLN
Vertiv Liebert GXT5-5000IRT5UXLN, Podwójnej konwersji (online), 5 kVA, 5000 W, Czysty sinus, 176 V, 288 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 5 kVA |
| Moc rzeczywista | 5000 W |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 176 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 288 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 40 - 70 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 3% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0 ms |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Napięcie wejściowe jednofazowe obsługiwane | 200,208,220,230,240 V |
| Wydajność | 94% |
| Wydajność (tryb on-line) | 94% |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 1 |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Zdolność przeciążeniowa (5 minut) | 125% |
| Zdolność przeciążeniowa (1 minuta) | 150% |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel, IEC 320, Terminal |
| Wtyczka | Terminal |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Port RS-232 | 1 |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba baterii | 16 |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 7 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 18,5 min |
| Czas ładowania baterii (90%) | 5 h |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 5U |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE, EMI/EMC/C-Tick EMC, ESD |
| Bezpieczeństwo | IEC62040-1:2008 |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Wysokość produktu | 217 mm |
| Waga produktu | 70,8 kg |
| Szerokość opakowania | 646 mm |
| Głębokość opakowania | 816 mm |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 89 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Rodzaj baterii | VRLA |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
Opis
- Częstotliwość danych wejściowych
- 40 - 70 Hz
- Układ
- Rackmount/Tower
- Moc rzeczywista
- 5000 W
- Kolor produktu
- Czarny
- Topologia UPS
- Podwójnej konwersji (online)
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 5 kVA
- Przebieg falowy
- Czysty sinus
- Napięcie operacyjne wejścia (minimalne)
- 176 V
- Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne)
- 288 V
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Vertiv Poland Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 44 02-255 Warszawa Polska biuro@vertiv.pl
Vertiv Liebert GXT5-5000IRT5UXLN, Podwójnej konwersji (online), 5 kVA, 5000 W, Czysty sinus, 176 V, 288 V
16 innych produktów w tej samej kategorii:
FSP FSP400-60APN 85+ moduł zasilaczy 400 W 20+4...
FSP FSP400-60APN 85+, 400 W, 180 - 264 V, 450 W, 47 - 63 Hz, 3 A, +12V1,+12V2,+3.3V,+5V,-12V,-5Vsb
Eaton USV 3P700I 700VA 420W IEC
Eaton 9E2000I, UPS 2000VA / 1600W, LCD, rack 2U
CRONO zasilacz 500W, 85+, 14cm fan, Gen.2, 4x...
be quiet! Pure Power 11 FM 1000W moduł...
be quiet! Pure Power 11 FM 1000W, 1000 W, 100 - 240 V, 1050 W, 50/60 Hz, 12/6 A, Aktywne
be quiet! System Power 10 moduł zasilaczy 850 W...
be quiet! PURE POWER 11 650W FM moduł zasilaczy...
be quiet! PURE POWER 11 650W FM, 650 W, 100 - 240 V, 720 W, 50/60 Hz, 10/5 A, 10 A
PSU Corsair RM850x Shift Series 850W
APC Smart-UPS On-Line Podwójnej konwersji...
APC Smart-UPS On-Line, Podwójnej konwersji (online), 6 kVA, 6000 W, Sinus, 100 V, 275 V
APC Smart-UPS On-Line Podwójnej konwersji...
APC Smart-UPS On-Line, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 8000 W, Sinus, 100 V, 476 V
Eaton 5P 850i Rack1U, gen2, UPS 850VA / 680W, 4...
Chieftec PowerUp GPX-850FC moduł zasilaczy 850...
Chieftec PowerUp GPX-850FC, 850 W, 100 - 240 V, 47 - 63 Hz, 12 A, Aktywne, 110 W