APC RBC55 akumulator Ołowiany (VRLA)
APC RBC55, Ołowiany (VRLA), Czarny, 816 Wh, 24,3 kg, 142 mm, 173 mm
SKU: 0000000214
EAN: 0731304255314
Kod producenta: SUA5000RMI5U
APC Smart-UPS, Technologia line-interactive, 5 kVA, 4000 W, Sinus, 151 V, 302 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 5 kVA |
| Moc rzeczywista | 4000 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 47 - 53 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Wartość znamionowa udaru energii | 480 J |
| Czas użytkowania (min) | 2 ms |
| Czas użytkowania (max) | 4 ms |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Wydajność | 96% |
| Poziom hałasu | 53 dB |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Auto-restart | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 10 x gniazdo sieciowe |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 0 |
| SmartSlot | Tak |
| SmartConnect port | Nie |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Pojemność baterii | 1632 VAh |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 9,4 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 26,7 min |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat(a) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 5U |
| Diody LED | Wymiana baterii |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 9000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, GOST, GS Mark, VDE, REACH, PEP, EOLI |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | RS-232 |
| Dołączona karta zarządzająca | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 660 mm |
| Wysokość produktu | 222 mm |
| Waga produktu | 97,7 kg |
| Software CD | Tak |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Głębokość opakowania | 762 mm |
| Wysokość opakowania | 635 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 106,8 kg |
| Produktów na palecie | 4 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 4487,43 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
Opis
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC Smart-UPS, Technologia line-interactive, 5 kVA, 4000 W, Sinus, 151 V, 302 V
APC RBC55, Ołowiany (VRLA), Czarny, 816 Wh, 24,3 kg, 142 mm, 173 mm
CyberPower OL5KERTHD, Podwójnej konwersji (online), 5 kVA, 5000 W, Czysty sinus, 200 V, 240 V
ASUS ROG THOR 850W Platinum II, 850 W, 100 - 240 V, 100 W, 852 W, 100 W, 3,6 W
Vertiv Liebert EDGE-1500IRT2UXL, Technologia line-interactive, 1,5 kVA, 1350 W, Sinus, Rackmount/Tower, Czarny
Chieftec PowerUp GPX-850FC, 850 W, 100 - 240 V, 47 - 63 Hz, 12 A, Aktywne, 110 W
Vertiv Liebert GXT5-6000IRT5UXLE, Podwójnej konwersji (online), 6 kVA, 6000 W, Czysty sinus, 176 V, 288 V