-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
GIGABYTE UD1600PM PG5 AI TOP moduł zasilaczy 1600 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
SKU: 0036170597
EAN: 4719331555047
Kod producenta: GP-UD1600PM PG5
GIGABYTE UD1600PM PG5 AI TOP, 1600 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 15 - 7.5 A, Aktywne, 150 W
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Moc w sumie | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 15 - 7.5 A |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Łączna moc (+12 V) | 1600 W |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Łączna moc (-12V) | 9,6 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 17,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 30 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 133,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 30 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,8 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3,5 A |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Wydajność | 92% |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 150 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 6 |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 16 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150,650 mm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 8 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Technologia łożysk | DBB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 went. |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Szerokość opakowania | 410 mm |
| Głębokość opakowania | 219 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,58 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Opis
- Przeznaczenie
- PC
- Napięcie wejściowe AC
- 100 - 240 V
- Moc w sumie
- 1600 W
- Motherboard power connector
- 20+4 pin ATX
- Rodzaj zasilacza (PSU)
- ATX
- Certyfikat 80 PLUS
- 80 PLUS Platinum
- Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin)
- 6
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent GIGABYTE Technology B.V. Steenoven 24 5626 DK Eindhoven Holandia support@gigabyte.com +886-2-8912-4000
GIGABYTE UD1600PM PG5 AI TOP, 1600 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 15 - 7.5 A, Aktywne, 150 W
16 innych produktów w tej samej kategorii:
i-tec CACHARGEHUB9LAN huby i koncentratory USB...
i-tec CACHARGEHUB9LAN, USB 2.0 Type-C, RJ-45, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Type-C, 5000 Mbit/s, Szary, 1 m, Gigabit Ethernet
APC SMC1000I-2UC zasilacz UPS Technologia...
APC SMC1000I-2UC, Technologia line-interactive, 1 kVA, 600 W, Sinus, 170 V, 300 V
SEASONIC zdroj 750W Focus GX-750, 80+ GOLD, ATX...
Shuttle PC55 moduł zasilaczy 450 W Szary
Shuttle PC55, 450 W, 90 - 264 V, 47 - 63 Hz, 3.5 A, Aktywne, 16 ms
APC SRT96RMBP akumulator Ołowiany (VRLA) 96 V
APC SRT96RMBP, Ołowiany (VRLA), 96 V, Czarny, 1010 VAh, 5 lat(a), APC Smart-UPS
Chieftec GPS-550A8 moduł zasilaczy 550 W 20+4...
Chieftec GPS-550A8, 550 W, 230 V, 47 - 63 Hz, +12V,+12V1,+12V2,+3.3V,+5V,+5Vsb,-12V, Aktywne, 110 W
MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE moduł zasilaczy 850...
MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE, 850 W, 100 - 240 V, 47 - 63 Hz, 8 A, 4 A, Aktywne
be quiet! TFX POWER 3 300W Bronze moduł...
be quiet! TFX POWER 3 300W Bronze, 300 W, 100 - 240 V, 350 W, 50/60 Hz, 4/1.5 A, 4 A
ASUS Prime -650B-BLACK moduł zasilaczy 650 W...
ASUS Prime -650B-BLACK, 650 W, 100 - 240 V, Aktywne, 110 W, 648 W, 110 W