-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
MSI MAGCORELIQUID C360 Procesor Chłodnica cieczy all-in-one Czarny
SKU: 0000080859
EAN: 4719072851453
Kod producenta: MAG CORELIQUID C360
MSI MAGCORELIQUID C360, Chłodnica cieczy all-in-one, 78,73 ft³/min, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Odpowiednia lokalizacja | Procesor |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Gniazdo AM2, Gniazdo AM2+, Gniazdo AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Maksymalny przepływ powietrza | 78,73 ft³/min |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 14,3 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 34,3 dB |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko kulkowe podwójne |
| Prędkość motora pompy | 4200 RPM |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,39 mmH2O |
| Średni czas wytrzymałosci pompy (MTTF) | 100000 h |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 70000 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 3 went. |
| Pobór mocy wentylatora | 1,8 W |
| Pobór mocy pompy | 4,08 W |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Prąd pompy | 0,34 mA |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,15 A |
| Szerokość chłodnicy | 39,6 cm |
| Głębokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wysokość chłodnicy | 12 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Szerokość bloku wodnego | 7,05 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 5,2 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 7,05 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Poziom hałasu | 14,3 dB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Opis
- Gwarancja normalna
- 36
- Wymiary
- 5 x 52 mm
5 x 70
Wymiary bloku: 70
Wymiary radiatora: 396 x 120 x 27 mm
Wymiary wentylatora: 120 x 120 x 25 mm - Kolor
- Czarny
- Model
- Chłodnica cieczy all-in-one
- Wentylator
- 12 cm
- Akcesoria w zestawie
- 4-pinowy kabel zasilania z wtyczkami Molex (2 linie aktywne) x1
Kabel rozgaÅÄźnika PWM 1 do 3 x1
Kabel z tÅumikiem zakÅóceÅ elektromagnetycznych x1
Obustronny - Gniazdo procesora
- Socket SP3
- Przeznaczenie
- Procesor
- Radiator
- Aluminium
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Prędkość wentylatora (min.)
- 500
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2000
2000 RPM - Przepływ powietrza
- 78.73
- Liczba wentylatorów
- 3
- Poziom hałasu
- 14,3 dB
34.3 - Materiał
- Aluminium
- Maksymalny przepływ
- 78,73 ft³/min
- Kraj pochodzenia
- Chiny
- Odpowiednia lokalizacja
- Procesor
- Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
- Kolor produktu
- Czarny
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599
MSI MAGCORELIQUID C360, Chłodnica cieczy all-in-one, 78,73 ft³/min, Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
GIGABYTE B650E AORUS STEALTH ICE płyta główna...
GIGABYTE B650E AORUS STEALTH ICE, AMD, Gniazdo AM5, AMD Ryzen™ 7, Gniazdo AM5, 192 GB, DDR5-SDRAM
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI AMD B650 Gniazdo AM5 ATX
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI, AMD, Gniazdo AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Gniazdo AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI AMD B850...
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI, AMD, Gniazdo AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Gniazdo AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB
MSI MEG X570 Godlike AMD X570 Socket AM4...
MSI MEG X570 Godlike, AMD, Socket AM4, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd..., DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
GIGABYTE Z790 AORUS PRO X płyta główna Intel...
GIGABYTE Z790 AORUS PRO X, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 192 GB, DDR5-SDRAM
ASUS PRIME H310M-C R2.0 Intel® H310 micro ATX
ASUS PRIME H310M-C R2.0, Intel, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium®, DDR4-SDRAM, 32 GB, DIMM, 2133,2400,2666 Mhz
ASUS ROG STRIX B850-E GAMING WIFI AMD B850...
ASUS ROG STRIX B850-E GAMING WIFI, AMD, Gniazdo AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Gniazdo AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB
ASUS 90SB0A90-M0UAY0 płyta główna LGA 1200 ATX
ASUS 90SB0A90-M0UAY0, Intel, LGA 1200, Intel® Xeon®, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
GIGABYTE B550M GAMING X WIFI6 płyta główna AMD...
GIGABYTE B550M GAMING X WIFI6, AMD, Socket AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Socket AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
ASUS ROG MAXIMUS Z790 HERO Intel Z790 LGA 1700 ATX
ASUS ROG MAXIMUS Z790 HERO, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
GIGABYTE Z790 D płyta główna Intel Z790 Express...
GIGABYTE Z790 D, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 192 GB, DDR5-SDRAM