GIGABYTE H610M S2H V2 DDR4 płyta główna Intel...
GIGABYTE H610M S2H V2 DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM
SKU: 2982401226199
EAN: 4711377409063
Kod producenta: MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI
MSI MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI, AMD, Gniazdo AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Gniazdo AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Liczba gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4800,5600,6400,8400 MHz |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8400 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy raid | 0, 1, 10 |
| Karta graficzna on-board | Nie |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Łącza USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 4 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość złączy SATA II | 0 |
| Ilość gniazd SATA | 0 |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze panelu przedniego | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazdo wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 0 |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Mikrofon | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 5 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8126 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD X870E |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Monitorowanie stanu komputera | Procesor, Wentylator, Temperatura, Napięcie |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 4. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 4. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 512 Mbit |
| Wersja ACPI | 6.5 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.7 |
| Szerokość produktu | 243,8 mm |
| Głębokość produktu | 304,8 mm |
Opis
Producent MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599