ASUS ROG STRIX B760-G GAMING WIFI D4 Intel B760...
ASUS ROG STRIX B760-G GAMING WIFI D4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, LGA 1700, DDR4-SDRAM, 128 GB
SKU: 2982377406735
EAN: 4719331866518
Kod producenta: B850M DS3H 1.2
GIGABYTE B850M DS3H, AMD, Gniazdo AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Gniazdo AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Liczba gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400,4800,5200,5600,6000,6200,6400,6600,6666,6800,7000,7200,7600,7800,8000,8200 MHz |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8200 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy raid | 0, 1, 10 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maks. rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Łącza USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze panelu przedniego | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazdo wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Liczba złączy RGB LED | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 0 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD B850 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator, Temperatura, Napięcie, Water cooling |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 25110 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 25110 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Technologia baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Rodzaj baterii | CR2032 |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 268 mm |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,34 kg |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Waga produktu | 1,14 kg |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Opis
Producent GIGABYTE Technology B.V. Steenoven 24 5626 DK Eindhoven Holandia support@gigabyte.com +886-2-8912-4000