Xerox Papír Colour Impressions Gloss 350 SRA3...
Xerox Papír Colour Impressions Gloss 350 SRA3 SG (350g/125 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
SKU: 0000003887
EAN: 4960999844015
Kod producenta: 6211B008
Canon 6211B008, Satyna, 260 g/m², Biały, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Satyna |
| Gramatura | 260 g/m² |
| Kolor produktu | Biały |
| Grubość nośnika | 260 µm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 70% |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| rozmiar urządzenia (1 slajd) | A3+ |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 20 ark. |
| Odcień bieli | 92 |
Opis
Producent Canon Europa N.V. Bovenkerkerweg 59 1185 XB Amsterdam Holandia cps@canon.nl +31 20 714 92 08
Canon 6211B008, Satyna, 260 g/m², Biały, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
Xerox Papír Colour Impressions Gloss 350 SRA3 SG (350g/125 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
Xerox 003R97407, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, A4, Laser/Atrament, Akrylowy, Na stałe
Brother DK-22223, Biały, DK, 50 mm x 30.48m, 1 szt.
Fellowes 5307407, Przezroczysty, Plastik, A4, 210 mm, 1 mm, 297 mm
Epson LK-4YAS, Szary, Żółty, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,2 cm