-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP CH023A filmy do drukowania Polipropylen (PP)
SKU: 0000042504
EAN: 0848412013054
Kod producenta: CH023A
HP CH023A, Polipropylen (PP), Matowy, 15 - 30 °C, 0 - 40 °C, 20 - 80%, 5 - 80%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Wykończenie | Matowy |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 80% |
| Rozmiar | 28,6 cm (11.2") |
| Waga produktu | 7,69 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 286 x 146 x 977 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 286 x 146 x 977 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,4 kg |
| Maksymalna długość roli | 30,5 m |
| Ilość | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 42 szt. |
| Waga brutto palety | 410,1 kg |
| Wymiary opakowania | 285,8 x 146,1 x 977,9 mm (11.2 x 5.75 x 38.5") |
| Wymiary palety | 1050 x 1000 x 1880 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1049,8 x 1000 x 1879,6 mm (41.3 x 39.4 x 74") |
Opis
- Materiały
- Polipropylen (PP)
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP CH023A, Polipropylen (PP), Matowy, 15 - 30 °C, 0 - 40 °C, 20 - 80%, 5 - 80%
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Papír Colotech (250g/250 listů, A4)
Papier do drukarki 215x1200mm 09004450
Oki Plakátový papír 210x900 mm do...
HP Papier fotograficzny Advanced, błyszczący,...
HP Papier fotograficzny Advanced, błyszczący, 250 g/m2, 10 × 15 cm, 100 arkuszy, Połysk, 250 g/m², Laser/Atrament, 10x15 cm, Czarny, Niebieski, Biały, 100 ark.
Brother PR2020G Stamp 20 X 20 green
Brother PR2020G Stamp 20 X 20 green
Polaroid Color GO Film Double Pack
HP Sprocket Studio Plus 4x6'' - papier do...
HP Sprocket Studio Plus 4x6'' - papier do drukarki SPROCKET STUDIO Plus - 108 szt.
Papier HP Everyday Adhesive Matte...
Epson Photo Paper Glossy - 10x15cm - 50 Arkuszy
Epson Photo Paper Glossy - 10x15cm - 50 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², 50 ark., - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -..., 100 mm, 150 mm
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x...
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
Xerox PNT Wristband 120m - SRA3 Biała - 17up...
Xerox papír Colotech+ GLOSS 170 A3 (170g/250)
Xerox 003R98057 filmy do drukowania
Xerox 003R98057, Matowy, 95 µm, 2 lat(a), 125 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C