Canon 1711C004 papier fotograficzny A3+ Papier...
Canon 1711C004, Papier półbłyszczący, 310 g/m², A3+, 25 ark., 330 mm, 480 mm
SKU: 0000042413
EAN: 0848412013559
Kod producenta: Q8840A
HP Q8840A, 300 g/m², 24 (60º) (ASTM D-523), 15 - 35 °C, 0 - 40 °C, 30 - 80%, 25 - 80%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Gramatura | 300 g/m² |
| Poziom połysku | 24 (60º) (ASTM D-523) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 25 - 80% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 1163 x 145 x 137 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Odcień bieli | 91% (TAPPI T-452 & ISO 2470) |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q8840A, 300 g/m², 24 (60º) (ASTM D-523), 15 - 35 °C, 0 - 40 °C, 30 - 80%, 25 - 80%
Canon 1711C004, Papier półbłyszczący, 310 g/m², A3+, 25 ark., 330 mm, 480 mm
HP C6020B, 91,4 cm (36"), Matowy, 90 g/m², 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
Epson LK-6LBJ, Czarny, Niebieski, Termotransferowy, Matowy, 2,4 cm
Xerox 003R99070, Biały
Canon 6135C003, 5x7.6 cm, 100 ark., Zoemini, Zoemini C, Zoemini S, Zoemini S2, Zoemini 2
Brother BCS-1J150102-203, Biały, Wytłoczona etykieta, Termotransferowy, Prostokąt, TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN, 15 cm
HP Sprocket Select 50 Pack 2.3x3.4