-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Q8750A filmy do drukowania
SKU: 0000042408
EAN: 0882780957558
Kod producenta: Q8750A
HP Q8750A, Matowy, 285 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 20 - 80%, 35 - 55%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 285 g/m² |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 55% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 127 x 123,83 x 1574,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,3 kg |
| Czas wysychania nośnika | 13m |
| Odcień bieli | 86% (TAPPI T-452) |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q8750A, Matowy, 285 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 20 - 80%, 35 - 55%
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox barevný papír (Tmavě Niebieski, 80g/500...
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 1118mmx30.5m
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 1118mmx30.5m, Matowy
Xerox Papír Colotech+ 280 SRA3 SG (280g/150...
Papier HP Everyday Adhesive Matte...
HP Película retroiluminada Vivid Premium Color...
HP Película retroiluminada Vivid Premium Color Backlit de 285 gramos - 914 mm x 30,5 m (36 pulgadas x 100 pies), Matowy, 221 µm, 2 lat(a), 285 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C
Xerox Papír Exclusive TRIOTEC (80g/500 listů, A3)
Xerox Papír Exclusive TRIOTEC (80g/500 listů, A3)
Xerox 003R98093 filmy do drukowania Laser A4...
Xerox 003R98093, Poliester, Biały, Laser, A4 (210×297 mm), Matowy, 365 g/m²
Brother BDE-1J152102-058 etykiet do nadruku...
Brother BDE-1J152102-058, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Wytłoczona etykieta, Termotransferowy, Prostokąt, 15,2 cm
Xerox Premium Digital Carbonless SRA3 CF WHITE...
Xerox Papír Premium Never Tear - PNT 120 SRA3...
Xerox Papír Premium Never Tear - PNT 120 SRA3 (155g/100 listů, SRA3)
Polaroid Color GO Film Double Pack
Xerox Papír Role Inkjet 80 - 420x50m (80g/50m, A2)
Xerox Symphony 160 g/m² A4 250 Sheets Yellow...
Xerox Symphony 160 g/m² A4 250 Sheets Yellow, 160 g/m², Żółty, 200 ± 5 µm, 250 ark., A4, ECF