-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP C3868A papier do plottera 45,7 m 91,4 cm
SKU: 0000042341
EAN: 0848412014228
Kod producenta: C3868A
HP C3868A, 45,7 m, 91,4 cm, Matowy, 90 g/m², 2,54 kg, 15 - 35 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 45,7 m |
| Szerokość rolki | 91,4 cm |
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Waga produktu | 2,54 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 30 °C |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 111 x 111 x 949 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,31 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Odcień bieli | 61% |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C3868A, 45,7 m, 91,4 cm, Matowy, 90 g/m², 2,54 kg, 15 - 35 °C
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Papír Role Inkjet 80 - 610x50m (80g/50m,...
Xerox 003R98203 papier do drukarek...
Xerox 003R98203, Uniwersalne, A3 (297x420 mm), Poliester, 100 ark., 140 g/m², Przezroczysty
Canon 4562C003 papier fotograficzny A2
Canon 4562C003, 320 g/m², A2, 25 ark., 540 µm
Xerox barevný papír (Tmavě Niebieski, 160g/250...
Epson LK-5TBJ Czarny, Przezroczysty
Epson LK-5TBJ, Czarny, Przezroczysty, Termotransferowy, Matowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
HP Q6579A papier fotograficzny Brązowy, Biały
HP Q6579A, 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 610mmx30.5m
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 610mmx30.5m, Matowy
Xerox Papír Splendorlux 1 P.W. Digital 300 SRA3...
Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+,...
Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m², 20 Arkuszy, Druk atramentowy, A3+ (330x483 mm), Połysk, 20 ark., 250 g/m², 345 mm
Xerox Papír Colotech (220g/250 listů, A3)
Xerox Symphony 80 g/m² A4 250 Sheets Ivory...
Xerox Symphony 80 g/m² A4 250 Sheets Ivory, 80 g/m², Kość słoniowa, 104 ± 2 µm, 500 ark., A4, ECF